Skocz do zawartości

2 Radeon 5750 crossfire czy 1 Geforce GTX 260 ?


Recommended Posts

Witam mam pytanie od razu mówię że jestem lejkiem w tych sprawach a mianowicie chodzi o.. zastanawiam się nad kupnem nowej karty graficznej i nie wiem co lepsze 2 karty radeon 5750 512 ramu ma 1 karta w crossfire czy geforce gtx 260 z 896 ram i czy w ogóle z tym crossfire będzie jakaś różnica. I czy możecie mokazać jakieś testy na ten temat

Link to post
Share on other sites

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd ... ssfirex/21

 

2x5750 jest sporo mocniejsze od 1 GTX'a260

 

Jeżeli nie masz blokady budżetowej to weź 2x5750 -tylko i wyłącznie w wydajności ,bo osobiście za 2x5750 wybrał bym coś na 1 rdzeniu graficznym ,chyba ze masz właśnie gtx260 w tej samej cenie co 2x5750.Ale wybór należy do ciebie

 

podaj jeszcze twoją konfiguracje pc to się lepiej doradzi

Link to post
Share on other sites

szczerze powiem że nie znam się na tym czyli wychodzi na to że jednak 2 karty ati będą mocniejsze w crossfire niż ten gtx 260 a cena prawie identyczna tylko powiedzcie mi czy do tego procesora bedzie taka grafika dobra bo brakuje mi tylko karty graficznej a procesor dziś taki dostane amd phenom II X4 955 3.20 GHz

Link to post
Share on other sites

Witam mam pytanie od razu mówię że jestem lejkiem w tych sprawach a mianowicie chodzi o.. zastanawiam się nad kupnem nowej karty graficznej i nie wiem co lepsze 2 karty radeon 5750 512 ramu ma 1 karta w crossfire czy geforce gtx 260 z 896 ram i czy w ogóle z tym crossfire będzie jakaś różnica. I czy możecie mokazać jakieś testy na ten temat

Można by było zastanowić się nad GTX 295,który wyjdzie podobnie cenowo ( allegro ),a wydajność przy tym będzie lepsza :)

Link to post
Share on other sites

oczywiście po okresie komunijnym teraz jest wszystko droższe

 

ale żeś palnął głupote :)

 

lepiej poczekaj tydzień, być może złotówka się umocni i kup 5850.

To niech lepiej kupi dwa 5770, zamiast 5850. Wydajność będzie wyższa a cena podobna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...