Skocz do zawartości

Recommended Posts

• Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),

• Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)

Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)

Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?:

Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne itp.)

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)

Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)

Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)

• Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)
  • Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?:
  • Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne itp.)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)
  • Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)
  • Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)

1. Do gier, jakiś nowszych xd.

2. 1500 zł.

3. Ram, Procesor, Karta Graficzna, Płyta główna, Dysk.

4. Nie ;p

5. 1280x1024.

6. Nie mam jakiś szczególnych wymagań ;p.

7. Obudowa, zasilacz 400W (nie pamiętam jaki), napęd DVD.

8. Nie mam ;p

9. Byle mi kompa nie cięło i żeby gry płynnie chodziły ;p

Athlon II X4 750K + GTX660 + Seagate 1TB + Good Ram 4GB : http://www.morele.net/inventory/info/MK6mrg/ . Lub  G3420 + HD 7850 : http://www.morele.net/inventory/info/ykzjnb/ , http://www.agito.pl/karta-graficzna-msi-radeon-hd-7850-power-edition-twin-frozr-iv-2gb-ddr5-pci-e-box-84-869545.html?attr=248-513091 .

BRAK ARGUMENTACJI

Edytowane przez sid vicious

1600 za dużo ;p.

Według mnie , pierwszy zestaw najlepszy ;p. Skoro ludzie tyle zestawów podają, to ja mam masło maślane. Komentujcie jak możecie pierwszy zestaw w tej odpowiedzi ;p

A co tu argumentować?! Zestaw idealnie dostosowany do wymagać autora tematu. Może zamiast przekreślać wszystkie posty, zaproponowałbyś / zaproponowałabyś coś lepszego?!

Taki jest regulamin i tego trzeba się trzymać. Czy zestaw jest idealnie dopasowany, zastanówmy się ?

- nie wiemy jaki zasilacz posiada Autor, być może będzie to jakiś Chieftec / Fortron

- pod tak niską rozdzielczość nie ma sensu pakować GTX 660 kosztem procesora, pod niższe rozdzielczości warto inwestować w CPU kosztem GPU 

Autorze, zobacz jaki masz zasilacz, zdejmij bok obudowy i sprawdź, zrób najlepiej zdjęcie 

Własnie autorze postu podaj jaki masz zasilacz, może wcale nie trzeba go wymieniać [ jaka firma tej 400 ] i czy DVD masz na złącze sata ? Jeżeli tak się złoży że i zasilacz i DVD będą pasowały tu jeszcze jedna moja propozycja : http://www.morele.net/inventory/info/id5UF7/ . Masz tam w zestawie i5 z budżetową płytą, która jednak do niekręconego i5 spokojnie wystarczy, grafika nieco słabsza [ Radeon 7790 ] jednak do twojej rozdzielczości jest to wydajność - cena jedna z lepszych propozycji na rynku. I przede wszystkim łatwiej za jakiś czas wymienić ją niż resztę podzespołów, po prostu mniejszy kłopot a do tego procesora [ to jest oczywiście moje zdanie ] i nawet za 2 lata będziesz mógł wsadzić grafikę będącą w owym czasie w segmencie "medium". Jeszcze odnośnie  Battlefield 3 i 7790 : http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/radeon-7790-test/strona/19586.html , i proszę pamiętać ze test dotyczy wyższych rozdzielczości niż ma twój monitor.

Edytowane przez daryzda
  • Popieram 1

Siema :D. Tak wiem, 3 podobny temat ode mnie. W tym pytam się Was o ten zestaw komputerowy, ew. co muszę zmienić. Obudowe, napęd DVD nie musze zmieniać, zasilacz mam 400W (nwm jaka firma), ekran 1280x1024 firmy Asus (nwm jaki model).

- Procesor Intel Core i3-4130

- Karta graficzna: GeForce GTX660 2gb, albo Radeon HD7790 1 gb

Dysk Seagate 1TB

Płyta główna MSI FM2-A55M-E33 AMD A55 Socket FM2

Pamięć GoodRam 4GB.

Z góry dzięki za pomoc ;)

//łącze z poprzednim tematem

//na przyszłość nie cytuj całych postów poprzedzających

Edytowane przez kajitsu.

W multikach BFów nie ma. Temat wałkowany setki razy w wielu miejscach i przez wielu graczy Battlefielda. Do komfortowej gry w BFy i w miarę stabilnych FPSów w multi (niezależnie jak mocarną masz kartę graficznę) potrzeba minimum 3 rdzeni na procku.

Dobra, to za te 1500 zł co trzeba kupić? Wymień po kolei dla jasności bo trochę chaos się tworzy :)