Skocz do zawartości

Router WiFi z obsługą protokołu BitTorrent za rozsądną cenę


Recommended Posts

Witam chciałbym kupić router WiFi z obsługą protokołu BitTorrent za rozsądną cenę. Na chwilę obecną mam na oku dwa modele: TP-LINK TL-WR1043ND (189 zł) i ASUS WL-500G Premium V2 (299 zł). Jest jednak ale, wydaje mi się, że TP-LINK jest trudny w konfiguracji (nie znam linuxa), natomiast ASUS nie pracuje w standardzie N. Bardzo Was proszę o pomoc, bo sprawa jest pilna.

 

Uwaga! Proszę o wypowiedź tylko osoby mające do czynienia z tematem. Nie mam bana na google i sam mogę znaleźć jeszcze 10 innych routerów.

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam,

Seba

Link to post
Share on other sites

Ogolnie pomysl dobry nie jest, tego typu urzadzenia maja wolne procesory, co juz ujawnia sie przy routowaniu polaczen (wiekszosc routerow z tego co pamietam ma limit 100 polaczen na raz), dodaj do tego sciaganie BT a wyjdzie masakra.

Transfery beda male, a router prawdopodobnie bedzie sie zawieszac.

Jezeli myslisz o "cichym" rozwiazaniu, ktore bedzie Ci sciagac torrenty, to jedynymi opcjami sa seedbox, serwer domowy albo NAS.

Ceny takich rozwiazan sa dosc spore, ale w wiekszosci przypadkow warte swojej ceny (wlasny serwer, do uzywania jako router oraz stacja BT mozesz juz postawic za jakies 200-300 PLN - kupic jakis zlom na allegro, do tego karty sieciowe i v'oila).

Jezeli chcesz sie dowiedziec cos wiecej nie spamujac tematu, mozesz odezwac sie do mnie na gadu.

Link to post
Share on other sites

a są routery, które tego nie "wspierają" ? :o

no chyba, że masz na myśli router z wbudowanym klientem sieci BT i chcesz ściągać dane na dysk podpięty do tego routera

Wlasnie o to mu chodzi.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...