Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam was.

Dysponuję budżetem do 50zł na każdy. Potrzebuję dobrej ochrony na obudowę i ekran do Lumii 720 i 820. W tej cenie chciałbym zdobyć jakieś etui oraz folię na oba telefony. Najbardziej mi zależy na etui typu "gumiak który ochroni telefon", chyba że będzie jakieś inne. Nie akceptuję tylko etui typu portfel. Chciałbym abyście mi też doradzili w wyborze folii ochronnej. Na tym się w ogóle nie znam, więc dla mnie każda folia to folia :D Proszę was o pomoc :)

Dzięki ! :)

Link to post
Share on other sites

Sam posiadam Nillkin - plecki na tył swojej 920-stki. Do etui dołączona była oryginalna folia Nillkin. Owe etui zapobiega chyba tylko rysowaniu się telefonu, ponieważ przy upadku najprawdopodobniej telefon wypadłby z etui. Chyba bym nie kupił ponownie.

S-line - sprawdzone, tanie i dosyć dobrze chroni. Miałem ich kilka na poprzednich telefonach i spisywały się ok. Trochę grube, lecz ma to swoje zalety przy upadku. Myślę, iż teraz nie kupiłbym Nillkina, tylko w tej cenie dwa, trzy (w różnych kolorach - cena jednego około 3-4zł) właśnie S-line.

Folia jak to folia. Nie ma co przepłacać, a lepiej kupić kilka tańszych (tylko bezklejowych) i wymienić częściej jesli się już zmatowi, bądź porysuje. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pierwsze będzie dobrą ochroną przed zarysowaniem jedynie - pod warunkiem, że nic się nie dostanie pomiędzy etui, a telefon. Od upadku średnio może ochronić - telefon zapewne wyskoczy z tych plecków. 

 

Drugi link nie działa.

Link to post
Share on other sites

Tego jeszcze nigdy u nikogo nie widziałem, więc nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości. Może poszukaj coś a'la nillkin z wycięciami na przyciski. Jednak całość gumowana lepiej chroni telefon, bo nie wyskoczy on tak jak z takich plecków.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...