Skocz do zawartości

Smartfon do 1000zł(maks 1100zł)


Recommended Posts

Witam, mam zamiar kupić kupić smartfon, ogólnie myślałem nad LG Nexus 4 bo jest dość mocnym telefonem jak na swoją cenę, ale troche mnie zniechcenca mała bateria, mała pojemność pamięci(tylko 16GB) oraz podobno średni aparat i kamera. A wy co proponujecie w tym przedziale cenowym? A może jakieś dobre używki za taką kwotę kupić?

Link to post
Share on other sites

To poprzez optymalizację systemu masz Lumię 920 z tymi zaletami, na których Ci zależy. Nie ma gry, która by nie chodziła płynnie na niej. Zdjęcia robi znacznie lepsze i ma wbudowane 32GB pamięci. Oczywiście jeśli nie przeszkadza Ci WP.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Również zastanawiałem się jakiś czas temu nad kupnem smartfona, moja gotówka to tys zł, udało mi się kupic nowa lumie 920 za 900zł i naprawde, lepszej decyzji nie moglem podjąć.

-Telefon gdy leży w dłoni naprawde wydaje się być kawałem porządnego smartfona, konkretny.

-Aparat robi naprawde super zdjecia (Optyczna stabilizacja, NISZCZY KONKURENCJE!)

-GPS działa jak marzenie

-Pakiet office

-Przeróżne autorskie aplikacje które urywają du*e

-Gierek jest sporo darmowych (wystarczajaco)

-System dziala super plynnie, nic nie zawiesza a wszystko laduje sie mega szybko

-przegladanie internetu to przyjemnosc, obsługuje LTE

-Odtwarzacz czy aplikacje do muzyki typu MixNokia+ na wysokim poziomie

-Super wykonanie telefonu (poliwęglan) polecam czarnego.

-Bezprzewodowe ładowanie (po kupnie tejże ładowarki)

 

Do tego czekam na update "Lumia BLACK" która wprowadzi brakujące funkcje oraz usprawni cały system, dodając jednocześnie nowe bajery

Aktualizacje do roku 2016!

 

To tyle z mojej strony.

pozdrawiam

Edytowane przez bols244
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja polecam Sony Xperia SP LTE, posiadam osobiście i jestem bardzo zadowolony 

 

Plusy:

+ chodzi szybko.
+ wygląd i solidność
+ pasek powiadomień (brakuje mi tego w np S3/4)
+ Gorilla Glass
+ wszystkie gierki bez zacięcia śmigają
+ ma wszystko NFC, LTE, WiFi, GPS
+ Akutalizacje 4.3
+ bajer z muzyką/zdjęciami i diodkami migającymi w rytm

+ Nagrywanie Full HD

 

Minusy

- Czasami przy odtwarzaniu filmu występują małe ścinki.

- Bateria przy ostrym używaniu wystarcza tylko na 1 dzień.

Edytowane przez PaZ8192
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

autorze-a moze lg optimus g?

to taki nieco lepszy nexus z ciut lepszym aparatem (któremu jednak daleko do ideału) z 32gb pamięci.

Mam i sobie chwale.

fajna,często pomijana cecha jest fakt ze w odróżnieniu od nexusa w optimusie g klawisze systemowe nie kradną powierzchni wyświetlacza. 

pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Raczej wezmę LG Optimus G, ma najlepsze podzespoły i niezły wygląd. Mam takie pytanie jaki andka ma ten telefon? będzie na nim kitkat? Fajnie jakby się ktoś powiedział więcej jak się ten telefon sprawuje ;)

 

edit:

Jakie ten telefon ma szkło ochronne?

Edytowane przez TheMaverickMX
Link to post
Share on other sites

telefon pracuje na wersji systemu 4.12.

Wzmianki o aktualizacji do 4.4 są ale na ile one są wiarygodne to juz inna kwestia.

telefon ma szkło gorilla glass II z przodu,a niektórzy recenzenci twierdzą ze także z tyłu.Nie mam odwagi tego przetestowac :P

generalnie tel w porównaniu do xperii Z ma dużo dużo lepszy wyświetlacz. W moim mniemaniu jest to wyświetlacz lepszy od np sgsa III.

pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Takie jeszcze pytanie Optimus G to inaczej Swift G? I co sądzicie o ty aukcjach? Bo trochę niska cena :P

 

A jeszcze drugie pytanie jaki numer ma ten telefon, bo widzę, że są różne, chodzi mi E975 czy E973?

 

http://allegro.pl/50-promo-nowy-lg-optimus-g-polskie-menu-2-kolory-i3868698364.html

 

http://allegro.pl/hit-nowy-lg-optimus-g-pl-menu-bez-sim-2-kolory-i3859315071.html

Edytowane przez TheMaverickMX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...