Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nieee

Ten pad miał być mój! ;)

To jest do PC czy do klocka(chociaż powinien mieć w nazwie for windows... ale może to pominięcie)

Jak do PC, i z tym odbiornikiem to za ile go sprzedasz? ;)

Powinno być jakieś chociaż wybieranie osób np. ponad 100 postów na forum itp

Bo tak to się zarejestruje na 20 kont, zrobię po jednym problemie i napisze jakiś spam na forum żeby mieć te 10-20postów i mam wieelką szansę na wygraną :)

Link to post
Share on other sites

Mam pytanko odnośnie konkursu "45 nagród do zdobycia!"

Maila z danymi do wysyłki już napisałem lecz na moje późniejsze pytanie jakie wysłałem nikt nie odpowiedział :/

 

O ile pamiętam wysyłacie wszystko DHL-em. Czy wyślecie info z nr paczki etc. aby można było śledzić gdzie się ona znajduje i mieć orientację na kiedy dotrze? Kiedy będziecie wysyłać paczki?? ;)

 

@50Cent

Niecierpliwi bo jak się wie, że się wygrało to jeszcze chciałoby się wiedzieć co :)

Paczka idzie DHLem. Jeśli jest taka potrzeba to możemy podać numer paki :)
Link to post
Share on other sites

Wszystkie osoby, które wygrały już chyba otrzymały maila.

A tam, zawsze jest nadziej, dopoki wynikow na glownej nie bedzie :)

 

Btw. Moznaby robic tematy na forum do komentowania konkursów tak jak są do Weekendowego konkursu ;)

Link to post
Share on other sites

Marcin, moglibyscie zerknac na moja prosbe odnosnie poradnika?

Wklejam tresc:

"Ja mam z kolei prosbe, czy moglibyscie dodac jakas notke, ktora widzialby tylko zalozyciel tematu, jakas duza czcionka, cos w stylu "Pamietaj, jezeli uzyskales odpowiedz to zamknij temat"?"

Link to post
Share on other sites

Paczka idzie DHLem. Jeśli jest taka potrzeba to możemy podać numer paki ;)

Było by nice. Zawsze wtedy wiadomo, gdzie paczka jest i kiedy się jej spodziewać. Czasem nawet jak kurierzy nie zastają nikogo w domu to przyklejają awizo na drzwi klatki i niestety czasem ginie (miałem tak już z kurierem DHL jak kiedyś coś na necie zamawiałem :) )

Link to post
Share on other sites

A mój kurier jak mnie nie ma to dzwoni ;)

Dlatego zawsze jestem dla niego mily :)

 

Awizo powinien przeciez wrzucic do skrzynki?

 

Nigdy nie prosze o numer przesylki, bo zawsze przychodzi na drugi dzien od nadania, a zazwyczaj ktos w domu jest ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...