Skocz do zawartości

Klawiatura-szukam kompromisu za 200-250zł


Recommended Posts

Witam. Jak można się domyślić poszukuje klawiatury, lecz mam dość specyficzne wymagania, szukałem w innych tematach lecz nie natrafiłem na nic co by spełniło moje wymagania. Liczę na pomoc i z góry dziękuje.

 

A oto moje wymagania:

 

  • Przeznaczenie; gry/czasem jakiś dłuższy tekst
  • Klawisze; najlepiej mechaniczne ;) ale w taj cenie pewnie nic się nie znajdzie. Ale fajnie by było gdyby miały niski skok.
  • Profil klawiszy obojętny niskie/wysokie wszystkie mnie zadowolą :P
  • Podświetlanie jak najbardziej wskazane
  • Mogą być jakieś dodatkowe klawisze na makra itd. ale bez nich też się obejdzie 
  • Wytrzymała budowa, zwłaszcza podstawka pod nadgarstki 
  • Cena; 200-250 zł

Mam nadzieje że znajdzie się chociaż jedna taka klawiatura. Pozdrawiam.


Odświeżam.

Link to post
Share on other sites

Lycosy bym nie polecił. Gumowa nawierzchnia może się dosyć szybko zużyć. U szwagra WASD wytrzymało poł roku. Z bardziej znanych Logitech G105. Ma podświetlenie, ale nie jest mechaniczna. Wersja Call of Duty MW3 była tańsza od podstawowej (przynajmniej w uk o jakieś 20 funtów) i ma zielone podświetlenie. Tutaj test: 

.
Link to post
Share on other sites

@filip3434 - nie mówię, że klawiatura jest zła, ale istnieje ryzyko, że przy dużej potliwości dłoni gumki się zetrą. Poza tym w domu nie tylko on z niej korzysta. Sam kupiłem szwagrowi na urodziny tą Lycosę.

 

@AreoMaxx - na Allegro jest Logitech G105 99zł (ale brakuje nóżki ;/). Widzę, że po nowym roku większość cen tej klawiatury plasuje się w okolicach 200-270zł. Ewentualnie możesz skusić się na Gigabyte Force K7.

Edytowane przez Viktor
Link to post
Share on other sites

Ja ze swojej strony dam trzy propozycję :

Używana Logitech G105 koledzy już trochę o niej napisali  lub

http://www.morele.net/klawiatura-genius-kb-g265-577589/#div4

podświetlana, 2x HUB USB, podpórka oraz wg. mnie design

http://www.morele.net/klawiatura-genius-imperator-usb-502326/#div4

oprócz podświetlenia i 2x HUB USB niczym szczególnie się nie wyróżnia

Chyba jedne z lepszych klawiatur w twoim budżecie.

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/klawiatura-logitech-gaming-keyboard-g105-rabat-50-i3862291174.html prosze tu masz logitecha G105 za mniej niz 150 :P wystarczy allegro wlaczyc

 No własnie włączyłem allegro, niby za 99zł ale jak ktoś umie czytać to przeczyta że  Klawiatura posiada układ francuski - taki jak na zdjęciach, lecz nie przeszkadza to w żadnym stopniu w jej użytkowaniu!

 

 

@filip3434 - nie mówię, że klawiatura jest zła, ale istnieje ryzyko, że przy dużej potliwości dłoni gumki się zetrą. Poza tym w domu nie tylko on z niej korzysta. Sam kupiłem szwagrowi na urodziny tą Lycosę.

 

@AreoMaxx - na Allegro jest Logitech G105 99zł (ale brakuje nóżki ;/). Widzę, że po nowym roku większość cen tej klawiatury plasuje się w okolicach 200-270zł. Ewentualnie możesz skusić się na Gigabyte Force K7.

 

Gigabyte też coś nie dostępny, jedynie znalazłem za 167zł budżet tyle się jeszcze naciągnie :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...