Skocz do zawartości

Karta graficzna do 500 zł do AMD Trinity


Recommended Posts

Zamówiłem kartę Gigabyte Radeon R7 260X OC 2GB. Mam nadzieję, że będzie działać. Przy okazji jak to jest z tymi ratami? To mi kurier przyniesie umowę a zanim ona wejdzie w życie to musi minąć te 10 dni jakbym chciał zwrócić czy jak? 

Edytowane przez gothic1210
Link to post
Share on other sites

To znowu ja. W poniedziałek był u mnie kurier i przyniósł umowę, ale bez karty... Kartę miał przynieść inny. Na, ale minął już prawie tydzień od złożenia zamówienia i dwa dni od podpisania umowy a na agito mam status wysyłki: planowana. Powinienem gdzieś zamailować żeby wysłali czy co? 

Link to post
Share on other sites

Po dwóch tygodniach karta do mnie przyszła. Niestety nie ma przejściówki na D-SUB także, leży. Pewnie w ciągu najbliższych 2-3 dni będę miał odpowiedni adapter. Co do zasilania to czy są jakieś specjalne wytyczne co do podpinania tego kabelka? Czy mogę go wpiąć do dowolnej pasującej wtyczki wystającej z zasilacza (chodzi mi o te spięte, niepodłączone kable odchodzące od zasilacza)? 

Link to post
Share on other sites

 

 

 

Czy mogę go wpiąć do dowolnej pasującej wtyczki wystającej z zasilacza (chodzi mi o te spięte, niepodłączone kable odchodzące od zasilacza)?

Tego inaczej sie nie da zrobić nie używając młotka bo złącza sa odpowiednio wyprofilowane .Próbuj nic nie popsujesz

 

 

Zamówiłem kartę Gigabyte Radeon R7 260X OC 2GB

I zle zrobiłeś

http://www.esc.pl/product_info.php?manufacturers_id=&products_id=48611

;)

Edytowane przez muniek
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...