Skocz do zawartości

Słuchawki do słuchania rapu oraz ewentualnie do masteringu/mixu (~300 zł)


Recommended Posts

Witam,

Chciałbym kupić słuchawki głównie do słuchania rapu, w których będę miał zaj*bisty, że tak się wyrażę, pogląd na muzykę i idealny dźwięk, gdzie aż będzie się chciało je zakładać na głowę i słuchać. Muszą być też wygodne. Najlepiej gdyby miały jakieś większe nauszniki i zakrywały całe ucho. Do tych 300 zł chcę coś naprawdę solidnego.

 

Ewentualnie słuchawki będą spełniać (jeszcze tego nie wiem) rolę słuchawek do masteringu i mixu kawałków raperskich, dlatego pod tym względem też żeby patrzeć, ale to tak dodatkowo.

 

 

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja słucham Słonia,DGE,GM ogólnie prawie wszystkich (prócz tych co się sprzedali) ;)

Osobiście dorwałem SONY MDR XB-600 z masakrycznym bassem i powiem ci że do rapu są świetne.

Dałem za nie 250zł na allegro więc myślę że się nadają.

Zakrywają całe ucho i mają fajny bajer bo są składane a na dodatek wyciszają otoczenie więc z czystym sumieniem mogę ci je polecić.

Edytowane przez xJANEKx
Link to post
Share on other sites

Ja słucham Słonia,DGE,GM ogólnie prawie wszystkich (prócz tych co się sprzedali) ;)

Osobiście dorwałem SONY MDR XB-600 z masakrycznym bassem i powiem ci że do rapu są świetne.

Dałem za nie 250zł na allegro więc myślę że się nadają.

Zakrywają całe ucho i mają fajny bajer bo są składane a na dodatek wyciszają otoczenie więc z czystym sumieniem mogę ci je polecić.

Przecież te słuchawki można kupić nieużywane za 180 zł o.O, więc musiałeś nieźle przepłacić. Ale jednak mam słabe wspomnienia z firmą SONY. Kupiłem słuchawki douszne za 90 zł i się nieźle przejechałem na jakości.

Link to post
Share on other sites

Bo słuchawki od Sony to się zaczynają od 180 zł właśnie ;) Poniżej tej kwoty to są takie słuchawki dla mas(i dokanałowe i nauszne). Sam posiadam dokanałowe od Sony za 220 zł, i są wyśmienite. Tylko że z nausznych można znaleźć o wiele lepsze słuchawki niż od Sony, wejdź na audiofanatyk.pl i poczytaj recenzje.

Link to post
Share on other sites

Wolałbym usłyszeć opinię kogoś, kto właśnie zajmuje się nagrywaniem np. kawałków lub jest związany z tematyką hip-hopową, a nie chcę sam szukać i wybierać, bo się na tym nie znam. Dlatego bardzo proszę o pomoc i propozycje poparte zdaniem "dlaczego akurat takie słuchawki, a nie inne..." ;-)

Link to post
Share on other sites
Przecież te słuchawki można kupić nieużywane za 180 zł o.O,

Ja te słuchawki kupiłem pół roku temu a jeżeli chciał byś opinie kogoś kto nagrywa to raczej tu nie znajdziesz ;D Ja ci poleciłem to co ja mam i jest bardzo dobre jeżeli chodzi o hip-hop.A na tych się nie przejedziesz to ci gwarantuję

Edytowane przez xJANEKx
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...