Skocz do zawartości

8800 z allegro, co o tym sądzicie?


Recommended Posts

Witam, ostatnio się zacząłem interesować tymi GF'ami. Stara, dobra i sprawdzona konstrukcja. Teraz jest w niezłej cenie... ale! Ale większość z nich jest wystawionych na sprzedaż z powodu "nie wiem, nie znam sie, wyświetlają mi się jakieś dziwne rzeczy, kolory się zmieniają i się wyłącza". Typowe dla przegrzewania się karty, ale nie wiem czy mogę ryzykować... Bo wystarczy kupić AC x1/ NV Silencer'a i mamy tanią wydajność. Tylko nie wiem czy zaryzykować, co o tym myślicie? Opłaca się w to bawić?

Link to post
Share on other sites

Teraz jest to bardzo popularne. Wystawić i napisać, ze niesprawdzone i nie ma jak, nie wiem jak sprawdzić... bla, bla. Dobrze wiedza, ze zepsute i naciągają ludzi. Chociaż z drugiej strony, czasem popsuta jest pierdoła i łatwo można przywrocic do życia.

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem 8800GTS za 240pln i śmiga jak tralala. IMO jeśli ktoś nie ma za dużo kasy na grafikę to seria 8800 jest idealną propozycją. Wiadomo, że trzeba uważać na oszustów itp. ale jak ktoś ma 20+ komentarzy pozytywnych i ani jednego negatywa to raczej w balona nas nie zrobi.

Link to post
Share on other sites

Teraz jest to bardzo popularne. Wystawić i napisać, ze niesprawdzone i nie ma jak, nie wiem jak sprawdzić... bla, bla. Dobrze wiedza, ze zepsute i naciągają ludzi. Chociaż z drugiej strony, czasem popsuta jest pierdoła i łatwo można przywrocic do życia.

Jak ktoś się zna na kartach to cieszy się z tego typu sprzedaży :rotfl:

Kupiłem za 200-250zł już 3 karty od GTX260 do GTX295, które były "uszkodzone" tylko dlatego, że goście grali właśnie na tej jednej felernej wersji sterowników, które zwalniały wentylatory i karty się przegrzewały :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...