Skocz do zawartości

Recommended Posts

wyniki beda takie jak dla 5770 w wysokich ustawieniach a na co Ty liczysz na cud ?

W takim razie po co pakować się w HD5850? Dla samego posiadania? Dziecinada.

 

edit: Najlepiej będzie, jeśli już się nie odezwiesz. Pogrążasz się człowieku. Wydaje mi się, że swoje przekonania opierasz na posiadanym przez siebie Celeronie DC i HD5670. Ale nie tędy droga, w tym miejscu rozmawiamy o sprzęcie z wyższej półki.

 

edit2: Wszystko ci trzeba tłumaczyć? Mówiąc o sprzęcie z wyższej półki jako odniesienie mam na myśli twój zestaw.

Link to post
Share on other sites

Możliwe więc, że C2D z 5850 będzie lepszy w grach, ale nie ma niestety bezpośredniego porównania. Nie zapominaj, że na nvision był 5870, a nie 5850. Do tego różne redakcje różnie mogą mierzyć wydajność. Moim zdaniem jednak są spore szanse, że duet z 5850 będzie lepszy.

 

Chciałbym zrobić taką reckę - może namówię redakcję :D

Link to post
Share on other sites

bardzo chetnie bym zobaczyl - problemow byc niepowinno

 

te czesci nie sa z kosmosu- chyba ze komus przeszkadzala by taka wlasnie recenzja - zbyt wiele pieniedzy sie wklada w promocje procesorow by bezproblemowo szastac takimi recenzjami

Link to post
Share on other sites

_nick_: mowa była cały czas o Pentium Dual-Core, nie o C2D :D W kwestii tego drugiego można się już pokusić o zakup tej karty.

 

Kończąc offtop, mam nadzieję, że autor tematu podjął/podejmie właściwą decyzję.

 

Tyle ode mnie. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

gdyby ktos byl zainteresowany to mozna latwo zobaczyc ze

e8 na 3.3

http://egielda.com.pl/?str=art&id=5000-34

w przyblizeniu rowna sie

e5 na 3.8 - oc e 5300 jest "znacznie" wyzsze

http://egielda.com.pl/?str=art&id=5000-82

(wsztstkie testy to potwierdzaja)

 

a teraz mozna zobaczyc jak e 3.3 "ogranicza" 5870 w wysokich ustawieniach

(duza iliosc tytulow do wyboru do koloru)

 

http://www.xbitlabs.com/articles/video/ ... html#sect2

Link to post
Share on other sites

mi wystarczy ze tak za :co: ala ze patrzec nienadazam a czy robi 45 czy 65 czy 80 kl to nie ma zadnej roznicy w gta :P

jedyne co stwierdzam to to ze nic taki proc nie ogranicza wygodnej rozgrywki w GTA

wmawianie sobie ze na 2 rdzeniach grac sie nie da w te gre super wygodnie to bzdura

Link to post
Share on other sites

Jeśli mówimy o przypadku PDC E5 na 4GHz i x3 435 na 3,8GHz i odpowiednie grafikach HD5850 i HD 5770 przy rozdzielczości FullHD z wodotryskami na maksa to i tak przewagę będzie miał HD5850 z PDC, co nie znaczy że mogą nie występować niemiłe przycinki przy grach wykorzystujących 3 - 4 rdzenie ale HD5770 przy tak wysokich ustawieniach graficznych będzie na pewno mocniej przycinał.

Z drugiej strony w przyszłości może nam tej mocy procesora braknąć, co się wiąże ze zmiana platformy, czyli mobo, pamięci, procesor - minimalny wzrost fps, w drugim przypadku wystarczy wymienić sam procesor a pozostałą kwotę przeznaczyć na wymianę grafiki - duży wzrost fps.

Możliwości dużo, a osoba kupująca zestaw musi sama zadecydować o rozwiązaniu.

 

Co do takiego testu np. w określonej kwocie wybieramy słabszy procesor + mocna grafika, średni procesor + średnia grafika ( tak dla 2 - 3 różnych kwot), myślę że dużo informacji byśmy otrzymali.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...