Skocz do zawartości

Najlepszy smartphone z Androidem


Recommended Posts

z2 to kloc jest :D znaczy z1 jeden był a z2 praktycznie to samo pominąć bebechy :D chociaż nexus ma gorsze bebechy ale tam andek śmiga poezja


http://komorkomania.pl/578,lg-g2-czy-nexus-5-na-ktorego-sie-zdecydowac tu masz fajnie opisane 

każdy fon ma swoje plusy i minusy 

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

Hm.... najwydajniejszy ? Z całą pewnością.

Czy najpłynniejszy ? Z całą pewnością nie... tylko w tym przypadku nexus 5. Tylko nexus daje Ci gwarancję aktualizacji na minimum 1,5 roku. Znając Samsunga za rok będzie Note 4 i Note 3 nie dostanie aktualizacji.

Link to post
Share on other sites

note jest bardzo wysoko :) nie będzie to zły wybór sam taki wybrałem telefon. Funkcjonalność na najwyższym poziomie. Z płynność jak nie spierdzielą aktualizacji i tym podobnie to powinno być dobrze:) mnie do telefonu przekonał glonas oraz duży bardzo czytelny wyświetlacz:) 

Link to post
Share on other sites

który bardzo rzadko występuje oraz ma miejsce w filmowaniu którego w późniejszym czasie nie widać tylko na ekranie smartphone :D mało zglebiłeś temat. SPOWODOWANE JEST to zwiększeniem wydajności odbiornika głównego gsm. I PO AKTUALIZACJI BARDZO SIĘ TO POPRAWIŁO W TYCH PRZYPADKACH. Ciekawe jak będzie u mnie:) 

napisz do ostry.77

 

ma nota 3


 

Edytowane przez afgan25
Link to post
Share on other sites

Afgan25 możliwe, ja nie mam note 3 to się nie wypowiadam. Tylko chcę powiedzieć autorowi, że nie ma idealnego telefonu. Jeżeli hajs ma X i nie szkoda wydać tyle na telefon co za rok będzie miał następcę i zostanie odrzucony w zapomnienie to niech kupuje.

To że Note 3 jest najwydajniejszym telefonem i to co widziałem z telefonów Samsunga to jest najbardziej dopracowany telefon to fakt niepodważalny.

Link to post
Share on other sites

Wojo12 po pierwsze benchmarki mowia duzo ale nie wyciagaj pochopnych wnioskow. Samsung i Lg podkrecaja maksymalnie w czasie trwania testu swoje produkty do granic i przy zwyklym uzytkowaniu nie jestes w stanie tego osiagnac. 2 sprawa to nakladka ktora samsunga touch wiz jest duzo "zasobozerny". Wyjatek w tych kwestiach to nexusy.Lg ma wg mnie prostsza nakladke ale rownie funkcjonalna z fajnymi dodatkami np. Knock on i jest duzo lzejsza i szybsza. Natomiast samsung ma rysik - pytanie czy bd uzywac go. Simondd autorowi z1 sie nie podoba to bedzie tak samo z z2 ale z2 bd najwydajniejszy. Mowiac o S5 plujesz w autora...

Nwm kiedy wyjdzie ale wojo zobacz na lg g pro 2. Cos a'la samsung z cena a'la lg. Mysle ze wydajnosciowo bedzie lepszy od samsunga z lepsza kamera. Rowniez trzeba czekac na z2 bo moze byc bardzo ciekawa propozycja. Proponuje isc do sklepu i zobaczyc te telefony. Wybrac musisz sam.

Edytowane przez kuku8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...