Skocz do zawartości

Recommended Posts

No niestety mój logitech wyzionął ducha i trzeba by znaleźć nową, sęk w tym że już co nieco przeglądałem na ten temat i mam mętlik w głowie, pierwsze wątpliwości jakie mnie napotkały to czy stara dobra mebranówka czy może pora na trochę świeżości i zapodać sobie mechaniczną, niestety z tym drugim nie miałem i praktycznie nie mam możliwości sprawdzić jak ono działa, jedynie co wiem że jest głośniejsza od mebranowej.

Jeśli chodzi o głównie wykorzystanie klawiatury to gry, przede wszystkim fps'y cs:go, cod, bf. Czasami też i w league of legends oraz Diablo3. No i czasem się popisze faktury i jakieś inne piśmidła.

Tak czy inaczej ma być uniwersalna :).

 

Co do wymagań:

-Przede wszystkim po kablu żadnych bezprzewodowych badziewi

-Podpórkę na nadgarstki z materiału (z tworzywa całkowicie odpada)

-Nie za głośna(głównie chodzi tu o wersje mechaniczną )

-Podświetlenie niekonieczne ale mile widziane :).

 

Link to post
Share on other sites

Za takie pieniądze możesz przebiarać w ofertach większości firm. Polecam sprawdzić ofertę CM Storma bo według mnie mają bardzo fajne klawy za dobrą cenę. Co do podpórki to będziesz musiał pewnie kupić jakąś oddzielną bo materiałowych nigdzie nie spotkałem zwyczajnie. Co do switchy to polecam albo czerwone albo brązowe (te będą głośniejsze) jako uniwersalne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogarnąłem i szczerze mówiąc nie odpowiadają mi ich klawiatury ze względu wkomponowywanie klawiszy kierunkowych w klawisze numeryczne, była tam jedna klawiatura z standardowym układem ale niestety była na mx-blue a z tego co wyczytałem te są najgłośniejsze. Co do podpórki widziałem że jest w razer deathstalker i z tego co czytałem ma dobre opinie, oczywiście można też dokupić oddzielnie, ale wolałbym żeby była wraz klawiaturą :).

Link to post
Share on other sites

Jak do 400zł to myślę, że ZOWIE CELERITAS będzie okay. Bardzo przyjemna klawiatura, polecana przez graczy ;).

Nie będzie ok, przekracza mój budżet więc odpada.

 

@up hmm, nie słyszałem jeszcze o qpad'zie, z chęcią się przyjrzę :).

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Niestety zakup klawiatury musiałem odwlec przez niespodziewany wydatek. Ale teraz budżet wzrósł do 500zł, a pozostałe kryteria nie zostały zmienione :).

 

A więc  z mechanicznych przypadła mi do gustu: Corsair K90\K70, Logitech G710 oraz CM Storm Trigger Z. A z mebranowych: SteelSeries APEX oraz Razer DeathStalker. Trochę się też obeznałem na temat tych przycisków mechanicznych, i najlepszą opcją dla mnie były by Mx-brown'y.

Edytowane przez Siwersus
Link to post
Share on other sites

Heh, jednak plany się pozmieniały, miałem w łapkach razer'a blackwidow i stwierdzam że jest boska :). Fakt głośnawa ale oringi powinny temu nieco zaradzić. Myślę że temat już można zamknąć :)

Edytowane przez Siwersus
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...