Skocz do zawartości

Jak przekierować głos z głośników na mikrofon.


Recommended Posts

Witam

Poszukuje sposobu bądź programu którym będę mógł przekierować głos z głośników na mikrofon (bez przykładania mikrofonu do głośników!!). Chciałbym (niekoniecznie ) aby był to na przycisk w programie/klawiaturze który automatycznie będzie przekierowywał głos. Nie mam pojęcia jak to lepiej wytłumaczyć.

 

 

Połowa nie zrozumie więc chcę program którym będę mógł dać głos z głośnika na mikrofon, coś typu jak bym przyłożył mikrofon do głośnika lecz bez straty jakości głosu. Coś jak nagrywanie na yt gadają i słychać grę tylko że na żywo.

Edytowane przez AnonimowyGracz
Link to post
Share on other sites

Przy opcjach mikrofonu zaznacz nasłuchiwanie urządzenia, to co powiesz od razu będzie słyszalne w głośnikach.

Chyba o to Ci chodziło?

http://i.imgur.com/vgUcZGG.jpg

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Przy opcjach mikrofonu zaznacz nasłuchiwanie urządzenia, to co powiesz od razu będzie słyszalne w głośnikach.

Nie oto mi chodzi. Chce głos z głośników na mikrofon np. jak nacisnę odpowiedni przycisk i puszczam muzykę w słuchawkach to osoby z którymi rozmawiam słyszą to u siebie.

Edytowane przez AnonimowyGracz
Link to post
Share on other sites

Aha to w takim wypadku nie mikrofon tylko zależy od posiadanej karty kiedyś na sb live miałem "nasłuchuj wszystko" a na asusie mam "stereo mix" lub "aux" tak to działa że to co wchodzi do karty nie zależnie czy z mikrofonu, linii, czy z komputera powinno być słyszalne u kolegów z którymi rozmawiasz.

Link to post
Share on other sites

Aha to w takim wypadku nie mikrofon tylko zależy od posiadanej karty kiedyś na sb live miałem "nasłu**** wszystko" a na asusie mam "stereo mix" lub "aux" tak to działa że to co wchodzi do karty nie zależnie czy z mikrofonu, linii, czy z komputera powinno być słyszalne u kolegów z którymi rozmawiasz.

To znaczy ze to zalezy od karty dzwiekowej ;/ a nie ma zadnego programu ? Sporo osob jak wchodzi sie na ts to puszczaja muzykę czy inne dzwieki na mikrofon.

Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia ja kiedyś jak rozmawiałem przez netmetinga (program do rozmowy w sieci lokalnej), a miałem zaznaczone ww opcje to wszyscy słyszeli co leciało u mnie na komputerze muzyka,filmy,gry.

Jaką masz k.muzyczną lub płytę jeśli to integra?

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia ja kiedyś jak rozmawiałem przez netmetinga (program do rozmowy w sieci lokalnej), a miałem zaznaczone ww opcje to wszyscy słyszeli co leciało u mnie na komputerze muzyka,filmy,gry.

Jaką masz k.muzyczną lub płytę jeśli to integra?

oj oj nie mam zielonego pojęcia a w dxdiag w zakładce dzwięk 1-2 mam głosniki wyświetlone.

http://pytamy.pl/title,jak-przekierowac-dzwiek-z-glosnikow-na-mikrofon,poradnik.html?_ticrsn=5&smclgnzlticaid=511fe3

Znalazlem takie cos ale nie mam tej opcji co autor napisał (windows 7 osobiscie posiadam win 8 niestety)

Odpowiedz nadal poszukiwana 

Edytowane przez AnonimowyGracz
Link to post
Share on other sites
  • 8 lat później...

witam podbijam temat na Win10 - jestem nieprofesjonalnym tłumaczem.
Mam przygotowane nagrane mojego głosu z tłumaczeniem (półtorej godziny), (nie może być słychać oryginału).
Potrzebuję puścić to moje nagranie na żywo, na swoim kanale PL, kiedy na evencie online będzie puszczone oryginalne nagranie w j. angielskim (będzie słyszana w tle, jak w kinie)  Jak to zrobić, żeby to moje nagranie z komputera poszło czysto na mikrofon?  Da się zrobić taki myk?   

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...