Skocz do zawartości

Słuchawki do słuchania hiphopu +karta dźwiękowa do 550 zł.


Recommended Posts

Witam .Chciałbym nabyć zestaw Słuchawki  które mają dobrą jakość dźwięku + odpowiednią karte dźwiękową żeby nie ograniczać na zintegrowanej karcie sprzętu.Słuchawek będe używał w domu tylko do słuchania hip hopu.Interesują mnie słuchawki zamknięte.

Dużo dobrego nasłuchałem się o firmie AKG,jednak z chęcią poczytałbym o innych,może lepszych słuchawkach z innych firm.Pozdrawiam.

Edytowane przez Bartolo355
Link to post
Share on other sites

Dokładnie. Dobrze się składa bo trwa właśnie licytacja: http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-audiotrak-prodigy-cube-dac-usb-i3856755385.html Próbuj szczęścia, może uda się zmieścić w budżecie i będziesz miał przyjemny zestawik.

Edytowane przez Grzechuboss
Link to post
Share on other sites

Chodzi o opampy, czyli wzmacniacze operacyjne. Są karty dźwiękowe, daci czy wzmacniacze, w których można to spokojnie wymienić na coś lepszego. Zazwyczaj w celu poprawy czy zmiany barwy dźwięku. Na Twoim miejscu martwiłbym się teraz o wygranie tej aukcji z Prodigy Cube. Myślę, że spokojnie do 250 zł można licytować, nowe najtaniej po 320 zł chodzą.

Jak do tego kupisz do 300 zł Denony Ah d1100 to będzie już fajny zestaw, jak poszukasz to i używki kupisz za 200-250 zł, nowe po 300 zł na alledrogo.

Tu masz recke słuchawek od iDafta po lekkich modach, co wcale nie jest trudne do zrobienia-> http://tiny.pl/qf6gn

Ich charakterystyka pasuje do Hiphopu, czyli bas i wysunięta średnica, a wokale są w końcu ważne w tej muzyce.

Edytowane przez Darczez
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Przepraszam za moją niewiedze ale co to jest OPA?

wzmacniacze operacyjne znajdujące się w prawie każdej karcie dźwiękowej. Z tym, że w przypadku Cube można dobrowolnie wymieniać na odpowiednio pasujące, bez utraty gwarancji rzecz jasna.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...