Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna (Phenom II 955)


Recommended Posts

Ponieważ będą BSOD jak procka będę w górę robił,nie wiem czy wina samego CPU czy po prostu mobo sekcja 4+1 i nie stabilne trzyma napięcia procka po dużym OC,na moje zbyt duże skoki są i dlatego tak jest. Mam Phenom II 955 3.2 Rewizja CPU C3

 

Myślę że procek pójdzie tylko mobo,przejdę na Intel tam procki idą ostro w górę,tylko sekcje zasilania na mobo wezmę lepszą bo wymagam 5.0 od procka dla gier a do codziennego użytku między 4.0-4.5

Edytowane przez Rozpruwacz
Link to post
Share on other sites

Skoro będziesz zmieniał platformę  no to dobra kartę możesz najpierw zmienić (tak samo zrobiłem ja rok temu wymiana karty graficznej a później platformy.

Ale napisz coś więcej, jaki masz zasilacz, no i najważniejsze ile kasy możesz przeznaczyć na nową kartę (komputer ma być do gier?

Z resztą jak miałem quada na LGA 775 zmiana karty sporo dała, ale po wymianie platformy to już jest rakieta :D

Link to post
Share on other sites

Skoro będziesz zmieniał platformę  no to dobra kartę możesz najpierw zmienić (tak samo zrobiłem ja rok temu wymiana karty graficznej a później platformy.

Ale napisz coś więcej, jaki masz zasilacz, no i najważniejsze ile kasy możesz przeznaczyć na nową kartę (komputer ma być do gier?

Z resztą jak miałem quada na LGA 775 zmiana karty sporo dała, ale po wymianie platformy to już jest rakieta :D

kasa 1300zł max na grafę,a zasilacz mam Corsair 850W RM Certyfikat Golden mam w Sygnatura opis co mam w komputerze na końcu jest obudowa

aha he he rakieta he he to w moim przypadku będzie Diabeł nieziemski po wymianie platformy na Intel :D

Edytowane przez Rozpruwacz
Link to post
Share on other sites

Skoro do 1300 zł poszukał bym na morelach jakiegoś "szafirka" R9 280X jest nieco wydajniejszy od Geforce GTX770.

PS

Coś mam z swoim systemem albo monitorem ale nie wyświetla mi się żadna sygnaturka, pod Twoimi postami :/

 

Nie, nie jest. 280X, czyli 7970, to karta porównywalna z 770-tką. W jednych grach lepiej wypadnie Radek, w innych NV. Końcowa ocena jest jednak na korzyść karty od zielonych. Nowaj

Edytowane przez Nowaj
Wprowadzanie w błąd.
Link to post
Share on other sites

Skoro do 1300 zł poszukał bym na morelach jakiegoś "szafirka" R9 280X jest nieco wydajniejszy od Geforce GTX770.

PS

Coś mam z swoim systemem albo monitorem ale nie wyświetla mi się żadna sygnaturka, pod Twoimi postami :/

Nie że tylko chcę Nvidia ale Radek odpada jakikolwiek,żadnego radka

 

Bardzo dziwne skoro mi się wyświetla sygnaturka to więc musi być ona wyświetlana niestety takie są fakty

Link to post
Share on other sites

O .K. Twoja kasa Twój wybór. Co do karty masz jeszcze jakieś wymagania co do producenta gwarancji lub szeroko pojętej kultury pracy (temperatury i głośność pracy chłodzenia).

Bo jeśli producent pasował zaproponował bym kartę Gigabyte GeForce GTX 770 (GV-N770OC-2GD) długa gwarancja i dobre ciche i wydajne chłodzenie.

Na morel-ach za niecałe 1250 zł.

Link to post
Share on other sites

Przy tak mocnej karcie jak 480 gtx nie wiem, czy nie lepszym wyborem byłoby najpierw sprzedać obecne graty, dołożyć budżet, który masz na nową grafę i przesiąść się na mocnego i5. Już twoja obecna karta to wysokie progi dla PII a przy mocnym procku powinna dostać dodatkowego kopa.

Link to post
Share on other sites

Po 1, miałem Asrock 970 Extreme 3 i phenom 965BE, i szedł do stabilnego 4,2 Ghz, więc na płytę bym nie zwalał, słaba sztuka się trafiła i tyle, po 2 phenom 3,7 ghz okropnie będzie dławił GTX-a 770, ale na przeczekanie do intela możesz brać, tylko nie nacieszysz się specjalnie jego mocą przy tym procu, dopiero jak zakupisz intela karta rozwinie skrzydła

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

770-tką to dobry wybór, zwłaszcza, że ostatnio ceny Radków są sztucznie zawyżone przez szał na kryptowaluty. Jeśli nie spieszysz się z zakupem to możesz poczekać na premiery autorskich 290-tek. Nawet jeśli nie chcesz AMD, to ich pojawienie się na rynku powinno wpłynąć na obniżkę cen u konkurencji. Ciężko przewidzieć, ile ona wyniesie, ale po premierze referentów AMD ceny 770-tek spadły dość znacząco.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...