Skocz do zawartości

W co pogram na tym PC ?


Recommended Posts

Niestety, komputer jest nieco słaby bo o ile ten pentium całkiem nieźle sobie jeszcze radzi i ma relatywnie solidną moc rdzenia, to GT 630 to jest karta biurowa, owszem w 1280x1024 i w mocno średnich/niskich detalach pograsz w wiele gier, DIRT 3, GRID, Dead space bym próbował, na pewno ruszy Fallout 3 i fallout NV, bo grałem w te gry na słabszej karcie(8600GT) w wyższych detalach i działało, możesz spróbować odpalić wieśka jedynkę, ostatnio grałem na HD 4600 w mediumach i było 40-60 klatek, więc i na tej karcie spokojnie pograsz, jak lubisz multi to na pewno ruszy CS source, medal of honor airborne, genialna seria MASS EFFECT charakteryzuje się niskimi wymaganiami, więc dam sobie rękę obciąć że pójdzie płynnie nawet w średnio wyższych detalach w przyzwoitej rozdziałce, no więc jak widzisz jest mnóstwo gier w które możesz pograć, oczywiście nie próbuj odpalać crysisów żadnych, ani battlefieldów BC2, 3 ani 4, bo to nie ma sensu, i tylko się wkurzysz, ale to co wyżej wymieniłem myślę że będzie śmigać elegancko o ile zrezygnujesz z niektórych fajerwerków, prócz wyżej wymienionych "większych" tytułów, to pójdzie cała masa platformówek indy, i innych gier 2d, jest tego krocie i mają śmieszne wymagania a nieraz dostarczają tyle samo zabawy co wielkie korporacyjne produkcje

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Sygnaturka^^

BF3 - minimalny fps: 30 przy zadymie. Sprawdzane na operacji metro, jedna z najbardziej wymagających map:)

Gt 440 ddr3 = GT 630 ddr3. Detale najniższe, rozdzielczość: 1360x768.

Ups... ale Ty masz 2gb ramu tylko:) Do BFa to za mało.

Edytowane przez GazowanySer
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...