Skocz do zawartości

Zmiana wyglądu/części


Recommended Posts

Witam mój sprzęt:

i5 2400 standardowe boxowe

MSI r6790

Asus p861-m Le/usb3

Tacens radix v 550

obudowa spc brutus 410

1x4 gb ddr3 ramu / mhz nie znane 

 

To Tak mam 1000 zl i chciałbym coś w nim ulepszyć by ładniej wyglądał tylko nie wiem co czy cooler do cpu z ładnym ledowym wiatrakiem czy obudowe tez z ledowymi wiatrakami czy coś innego, nie wiem co wymienić .

Chciał bym by wyglądał fajnie i nowo ale wymienić tak by coś polepszyć a nie pogorszyć nie sam wygląd sie liczy podobają mi się te coolery i ledowe wiatraki . Zastanawiam sie nad obudowa jakaś ładną wiatrakami ledowymi tym fajnym chłodzeniem wysokim i może bym coś w nim ulepszył w sprzęcie(grafika ramy procek plyta) ale nie wiem co pomożecie? :D

 

 


@up doszła kasa teraz budżet 1200-1500 ale to juz maksymalnie

Link to post
Share on other sites

Za tyle kasy to możesz poszaleć. Nowa buda, wypasione chłodzenie (np. Pseudo LC)."Chciałbym by wyglądało fajnie", o takie rzeczy raczej się innych nie pyta. Ty lubisz np. Blondynki a inny woli brunetki.

Ty chciałbyś Led-y w budzie, a dla mnie to kicz...

 

Edytowane przez Jubno
Link to post
Share on other sites

znaczy podajcie pojedynczo prosiłbym o całe zestawy warte do 1500zl czy np proszę o podanie linku obudowy itp ze zdjęciami napisałeś ze ledy to kicz to przedstaw mi własny pomysł na fajnie wyglądający sprzęt wypisz jak ty go widzisz zrobiony za 1500 podaj obudowę , wiatraki ,grafikę itp zaprezentuj mi  własny pomysł na fajny sprzęt. Pisze chaotycznie więc podam przykład o co mi chodzi

_____

obudowa aaa - xxxzł

chłodzenie aaa -xxxzł

i tak dalej dla zrozumienia :D

aaa - model :D

xxx - cena :D

Link to post
Share on other sites

Siedzę na telefonie więc linki to mordęga.

Np. mATX

-Xigmatek Aquila

-Corsair H100i/Swiftech 220 (?) + wentyle np. Corsair AF

-trochę weny twórczej

-spacer do Castoramy

Jak pełne ATX to celował bym w serie carbide od Corsair-a, lub Fractal Design.

Chłodzenie kosztuje ok. 500 zł

Jeden wentyl ok.50 zł

Możesz zrobić jakąś grafikę w programie i zanieść do agencji reklamowej. Tam zrobią Ci np. Naklejkę. Jeden z użytkowników może zrobić dla Ciebie elementy z pleksi. (Jak ładnie poprosisz :) ) (Elder)

Link to post
Share on other sites

Do autora.

-Tamto (?)chłodzenie to pseudo-LC poza tym są inne, tańsze modele

-Ja bym wymienił płytę na np. ASUS sapertooth P67 (sabertooth dla biedaków :) )

-jak dalej jesteś przeciwko pseudo-LC (które koniec końców, wygląda ładnie) to np. Jest megahalems(?)

Po za tym. Autorze, mógł byś we własnym zakresie poszperać w internecie. Jak byś coś znalazł, użytkownicy na pewno wyrazili swoje zdanie/opinie/ocenę. A ta, może cię uchronić przed złym zakupem...

Link to post
Share on other sites

Najprostszy modding za kase to ledowe badz kolorowe wentyle, przesciowki z oplotami w kolorze motywu ktory chcemy zdominowac wnetrze, jakis ciekawy cooler no i buda w ktorej to bedzie wygladac gustownie :) Tyle w temacie :) wrzuc zdjecie plyty chlopaki cos pomoga mozesz ankiete zrobic jaki kolor ma dominowac jesli opinia innych jest dla Ciebie wystarczajaca :) 

Link to post
Share on other sites

 

 

doszła kasa teraz budżet 1200-1500

 

Nie lepiej w tych pieniądzach zainwestować w lekki upgrade sprzętu? Procesor jeszcze spokojnie sobie poradzi ale karta graficzna wyje już o wymianę :) Przy okazji możesz dobrać kartę pod przyszły motyw moddingu :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...