Skocz do zawartości

TACENS Valeo V 900W - 804 V na lini V12 Czy warto


Recommended Posts

Normalnie nawet nie zawracałbym sobie głowy czymś co zwie się "TACENS" ,ale tym razem niestety jestem zmuszony ciąć koszta i w sumie na jak najwydajniejszy zasilacz muszę wydać jak najmniej.

 

Pech chciał ,że na PSU zostało mi około 400 zł max. Nagle na ceneo trafiłem na te o to cudo 900W silver wszystko pięknie. Czy ktoś kiedykolwiek posiadał takie coś ? Czytał o tym recenzje ?

 

Co o nim sądzicie 

 

Dodam że ma mi posłużyć do napędzania dwóch r9 290x i intela 3820 

 

Miałby to być zasilacz na góra miesiąc może 2 aż w portfelu przybyłoby troszkę grosza.

Link to post
Share on other sites

Miałem kilka modeli Tacensa i nie miałem żadnych problemów - Seria Valeo od 500 do 700 W, Radix 420 do 720 W.

I mam i raczej bede miał zasilacze tej firmy. Minus mają jeden słaba linia 12 V, ale przy tej cenie można kupic mocniejszy i nie ma problemu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie jestem już przekonany co do tego zakupu na jakiejś hiszpańskiej stronie znalazłem test z którego wynikało że jest on godny polecenia. Mam nadzieję że się spiszę jak go dostane postaram się powiedzieć o nim coś więcej dla przyszłych pokoleń.

 

Temat do zamknięcia

Edytowane przez I need dolars
Link to post
Share on other sites

Za te pieniądze wydaje się bardzo ok.

http://www.morele.net/zasilacz-tacens-tac900v5-sv-617381/

 

Mnie nurtuje opis tego zasilacza. Ciekawe jak z jego trybem półpasywnym. 

Z tego opisu wynika, że jest bardzo cichy, do tego wentylator 140mm.

http://proline.pl/?p=TAC+VALEO+V+900

 

Seria Valeo znana jest ze swojej pół-pasywnej pracy. Skoncentrowano się więc na tym, aby wentylator włączał się jak najrzadziej oraz pracował możliwie krótko ale jednocześnie bez przegrzewania się zasilacza. Z pomocą przyszedł przełom w materiałach kompozytowych pozwalający na łączenie aluminium z ceramicznym nano materiałem.
Pozwoliło to na zwiększenie efektywności rozpraszania ciepła wewnętrznych radiatorów o 50% bez zwiększania ich wielkości. Zastosowano również innowacyjne mikroprocesorowy kontroler TACENS 0dB PRO SILENCE. Monitoruje on jednocześnie szereg parametrów operacyjnych zasilacza tak, aby i tak cichy wentylator 13,9 cm włączał się możliwie najrzadziej. Dlatego w sercu zasilacza Tacens Valeo V drzemie bez wątpienia jeden z jeden najbardziej zaawansowanych systemów kontroli wentylatora. Wszystkie te cechy, wraz wybraniem najwyższej jakości komponentów i pełnej optymalizacji wewnętrznej struktury zasilacza, pozwoliły na uzyskanie międzynarodowego certyfikatu sprawności 80Plus Silver.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...