Skocz do zawartości

Zewnętrzna karta dźwiękowa pod usb


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Darczez,

Recommended Posts

Witam chciałbym wiedzieć jaką dźwiękówkę polecicie pod usb do lapka. Potrzebuję jakiejś gdyż po tym jak za bardzo już sie połamały moje sony v55 kupiłem sobie sennki hd429s lecz problem jest dość dziwny gdyż słuchawki grają zbyt cicho z lapkiem podczas gdy podłącze je  do SGS3 to mi grają co najmniej 2x ggłośniej niż na lapku i stąd moje pytanie:

 

Jaką byście polecali????(Głównie muzyka oraz filmy czasem rundka w DOTA2)

 

Przede wszystkim ma grać głośniej oraz ma dawać lepszy dźwięk :)

 

Moje propozycje to:

 

 

Maya U5 na Ebay mam za ok 50euro z darmową wysyłką z korei 

 

http://www.ebay.ie/itm/AUDIOTRAK-MAYA-U5-USB-External-Sound-Card-5-1-Ch-/120811578078?pt=US_Sound_Card_External&hash=item1c20ee62de

 

ew. co powiecie Creative SB X-Fi 5.1 Pro

 

 

 

PS.System to W7 HP x64

 

Mogą być użwki ale tylko z ebay gdyż mieszkam w irlandii.

 

Lapek to Asus K53TK

 

Będę wdzięczny za szybką pomoc :)

Edytowane przez Amity94
Link to post
Share on other sites
ew. co powiecie Creative SB X-Fi 5.1 Pro

do grania ok, muzyki to już nie za bardzo, jeśli oczekujmy czegoś więcej.Z drugiej za 200zł, to nie ma oczekiwać audiofilskich doznań.Proponuję AudioTrak Prodigy Cube i wymiana opa.

 

Nie napisałeś o preferencjach jeśli chodzi o dźwięk.

Link to post
Share on other sites

Na ogół chciałbym aby w muzyce elektronicznej było słychać przyzwoite basy a w rock/hard rock dało się bardziej usłyszeć gitary oraz perkusję.A w innych rodzajach tak aby nie było źle.Doznań audifilskich nie oczekuje bo też nie jestem audiofilem ;)

Edytowane przez Amity94
Link to post
Share on other sites

No, ale Fiio E10 to nie jest jeszcze sprzęt audiofilski. Audiofilski, to może już być Black Cube Linear, a nie e10 :D

Skoro chcesz przyzwoity bas, to Fiio e10 z wszystkich wymienionych zagwarantuje Ci najlepszy, a przy tym nie jest to mulący sprzęt.

Edytowane przez Darczez
Link to post
Share on other sites

20, 30 euro drożej za Olympus ? Olympus to po prostu odświeżona wersja, która jest teraz sprzedawana.To taka subtelna różnica jak np. Superlux hd 681 evo v1 a v2. Jeśli trafi Ci się tanio używkę kupić, to nie zastanawiaj się czy to starsza wersja, czy olympus. Jeśli z nówek to na allegro jest za 289 zł z wysyłką.

 

http://allegro.pl/fiio-e10-olympus-mini-dac-bass-boost-nowy-gwr-pl-i3842934650.html

Link to post
Share on other sites

ale ja mogę tylko na ebay chyba, że na  allegro wyślą do irlandii oraz przyjmą zapłatę w euro bo jak nie to nie mam jak to zamówić inaczej niż przez ebay a na ebay za olympus nówka jest za ok 80 euro więc dlatego sikę pytam czy warto dopłacać :)

 

Jeśli może być to mam na oku tą ofertę 

 

http://cgi.ebay.ie/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=271314346087&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en

Edytowane przez Amity94
Link to post
Share on other sites

Też mam FiiO E10, to już drugi mój FiiO E10, kiedyś miałem, tj rok temu, ale sprzedałem, nie miałem wtedy żadnych przyzwoitych słuchawek. W porónaniu do integry. Sama jakość dźwięku poprawiła się i to dość znacznie, jest zdecydowanie głośniej, basy nie zlewają sę tak bardzo z resztą jak było wcześniej, basy są nadal mocne, bardzo fajnie działa tryb BASS. Moc? moje CALe ustawiając na 5 grają tak głośno, że ledwo to wytrzymuję, maksymalnie ustawiam na 3 może 4, ale to max, a gdzie do 10 ;) Wcześniej miałem Maya 44 i nie wiem co lepiej gra, Majka też fajnie grała, ale oba sprzęty to zupełnie inna półka niż Maya U5.

 

Mam Olympusa, podobo te starsze wersje miały problem z Jackiem.

Link to post
Share on other sites

Majka 44 to karta do nagrać w dużej mierze w mniejszej do muzyki, ale grała zajeb... i trochę żałuję, ze sprzedałem, używana na allegro to koszt 250zł, ale już teraz mi ciężko powiedzieć co lepiej gra czy Fiiok czy Majka 44. FiiO to półka, albo jak poprzednik 2 nad U5 i dobry dac do 600zł który można dostać w polskich sklepach ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...