Skocz do zawartości

hd 7870 vs gtx 660 vs r9 270


Recommended Posts

witam. powiem krutko i liczę na krutką odpowiedz


Mój budrzet to jest 700 zł i mam totalny mentlik w głowie nie wiem kturą kartę mam kupić reszta sprzętu wygląda nastepująco:


procesor i5 3330 4x3.0 Ghz


ram 4 gb


płyta główna asus h61


zasilacz corsair 550 w


Moje pytanie odnosi się do tego (wiem że było wiele takich tematów) ktura karta będzie bardziej wydajniejsza z resztą sprzentu osobiście mam zamiar kupić hd 7870 2 Gb od Gigabyte ale sam nie wiem więc odnoszę się do waszej opinji osobiście jestem zapalomym graczem i grywam głównie w Bf 3 i 4 , COD , Assassins ,NFS , Saints Row i podobne do nich ,obecny monitor posiadam 19" 1400/900


wszystkie karty kture wynieniłem ich producent to Gigabyte najbardziej jestem do niego przekonany


proszę o szybką odpowiedz i z góry dzięki za poświęcony mi czas który okarzecie przy moim poscie na forum . Pozdrawiam Henzap


Link to post
Share on other sites

rozumiem że wygrywa r9 270 ale cz mam kupić wersję r9 270 czy r9 270x wersja z( x ) jest o 100 zł drorzsza i warto dopłacić te 100 zł i jak wielka będzie rużnica pomiędzy tą a tą .

A druga sprawa to czy ta moja płyta główna (asus h61) pociągnie tę kartę obecnie jest wczepiona gt 610 2 gb 64 bit i czy cztero krotnie większa liczba bitów (256) jej nie rozwali link do kart

r9 270 http://www.kurtmedia.pl/product-pol-441192-R9-270-2GB-DDR5-256BIT-2DVI-HDMI-DP-BOX.html

r9 270x http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-r9-270x-oc-2gb-ddr5-pci-e-box-84-888865.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=888865

Link to post
Share on other sites

Co ma byc z plyta glowna? Wszystko w pozadku. Ps. Stosuj podstawowe zasady poprawnej pisowni. Jezeli chodzi o 7870vs r9 270 bierz co tansze, ale jak chcialbys doplacic do r9 270x to sklanial bym sie ku temu. Mianowicie Gigabyte r9 270x WF3. Dobra cena, jednak jakosc nie zawsze doskonala, mianowicie piszczacy wentylator, ale duzo jest takich przypadkow ze wzgledu na ilosc osob, ktore od nich kupuja te karty. Karta jak wyzej wspomniano posiada 3 lata gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...