Skocz do zawartości

Komputer + monitor [3000zł]


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

jako iż nie jestem jakimś wielkim specjalistą, co do komputerów zwracam się do was, drodzy forumowicze, z prośbą o ocenę zestawu podanego niżej i ewentualne rady/propozycje, czy jest on opłacalny w danej kwocie i czy można złożyć coś lepszego/wydajniejszego w tym budżecie.

  • Zastosowanie komputera :gry, internet, czasami grafika 2d
  • Maksymalna kwota :3000 zł +/- 50 
  • Których części potrzebuję :komputer+monitor
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :nie
  • Rozdzielczość mojego monitora :planowane Full HD
  • Specjalne wymagania :maniakiem ciszy nie jestem, lecz spędzam sporo czasu przy komputerze, więc nie chciałbym, aby całość była bardzo słyszalna
  • Części z poprzedniego komputera :brak
  • Własna propozycja zestawu :http://www.morele.net/inventory/info/99aEXW/
  • Inne :brak

Nie jestem wymagający jeśli chodzi o gry, więc sądzę, że wybrana grafika powinna wystarczyć. Mam jedynie obawy co do podstawki monitora. Czy rzeczywiście jest tak chwiejna, czy może jest to tylko wada kilku egzemplarzy? Budżet między komputerem, a monitorem chciałbym rozdzielić między ok. 2500 zł, a 500 zł. Wyczekuję z nadzieję na ciekawe propozycje .

Edytowane przez Mizu12
Link to post
Share on other sites

Plus za spostrzeżenie. XFX 450 ma 1 wtyczkę 6+2 pin, a karta od Gigabyte ma zasilanie 2x6 pin. Pozostaje albo zmienić kartę na droższą o 40zł wersję od Sapphire (zasilana 1x 6pin), albo zmienić zasilacz na posiadający 2x 6pin. Za 30zł więcej jest EVGA 500B mająca 2 wtyczki 6+2pin: http://www.morele.net/zasilacz-evga-401-up-to-550-watt-evga-500b-bronze-500-watt-80plus-100-b1-0500-kr-603757/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...