Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, na wstępie poproszę o nie usuwanie tego tematu gdyż jest to inne pytanie niż wcześniej. Ok znalazłem zestaw który mnie interesuje: ( wiem że nie mam kupić zestawu z allegro, będę wzorował się na tych częściach tylko :D a kartę na radeona zamienię :Dhttp://allegro.pl/bf4-fx-x8-4-0-3000gb-gtx760-2gb-32gb-600w-system-i3816898321.html


Sorka zły podałem o ten chodziło: http://allegro.pl/4x-core-i5-4570-ati-r9-280x-3gb-8gb-gra-bf4-i3776350956.html

Link to post
Share on other sites

Wzorowanie się na gotowcu to równie zły pomysł co jego kupowanie. Zastosuj się do wzoru:

 

 

  • Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)
  • Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor?:
  • Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne itp.)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)
  • Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)
  • Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)

 

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

będę wzorował się na tych częściach tylko

 

Na czym chcesz się wzorować ? Ne lipnej budzie, beznadziejnym mobo, czy też może na bombie zegarowej, którą ktoś nazwał tam zasilaczem ? 

 

Wypełnij wzór, a coś się złoży.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak jak napisali przedmówcy- gotowiec z allegro to zło w czystej postaci.

Beznadziejna płyta główna, zasilacz marki eee no właśnie, marki brak czyli mała bombka z 700W tylko na papierze (chcesz sfajczyć sprzęt- droga wolna), obudowa- nie jest ibox ale w tej cenie można znaleźć lepszą propozycję.

Zatem odnieś się do wzoru podanego wcześniej i na pewno chłopaki złożą Ci sprzęt zdecydowanie lepszy od tego z allegro, mało tego- sprzęt którego nie będziesz bał się uruchomić.

Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera: Gry fps, obróbka wideo, photoshop
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 4k na skrzynkę (mogę więcej ale to nie potrzebne nie będę kupywać na zapas)
  • Których części potrzebujesz?: skrzynka (monitory liczone osobno
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? Tak
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? kupie dopiero monitory x2
  • Specjalne wymagania: Cisza
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Dysk hdd 1tb, 6gb ramu kingston mogę powyciągać.
  • Własna propozycja zestawu: 
  • Inne:

Ale raz 3* 2gb

Link to post
Share on other sites

A nie lepiej dopłacić do gtx 780Ti? wydajność większa będzie

:P wolał bym tamtego ramu nie używać (komputer stary jak świat i lepiej nie)

 

Ten RAM jest chociaż na DDR3? 

 

GTX780 Ti jest na dzień dzisiejszy zdecydowanie nieopłacalny. Do dwóch monitorów przydałoby się SLI z GTX760.

 

Bez urazy, ale moim zdaniem powinieneś kupić jeszcze:

 

 

 

http://ksiegarnia.pwn.pl/public/pic/hcovers/240/8a/sownik-ortograficzny_76256.jpg

 

 

Edytowane przez Tycha
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...