Skocz do zawartości

Windows 7 64bit, obciążenie cpu.


Recommended Posts

Witam serdecznie. Wczoraj doszedł do mnie komputer o który się pytałem w tym temacie: viewtopic.php?f=8&t=11690 z wyjątkiem obudowy, którą zamieniłem na SilentiumPC Gladius 600 Pure Black. Zestaw złożono mi w ESC. I niestety mam problem. Otóż po włączeniu systemu wszystko jest normalnie:

 

http://img243.imageshack.us/img243/4734/procekpowlaczeniupc.th.jpg

Natomiast problem zaczyna się jak wyjdę z jakiejś gry np Bety Starcrafta 2 czy Fable. Svchost obciąża CPU, nawet czekałem kilkanaście minut licząc, że może obciążenie spadnie, ale niestety spadło tylko do 40-50%

http://img97.imageshack.us/img97/1161/powylaczeniugry.th.jpg

 

System mam oryginalny, aktualizacje zrobiłem, antywirus Norton Internet Security.

Jak rozwiązać ten problem ?:/

Link to post
Share on other sites

No nie wiem moja rada pujdż z tym do serwisu tam gdzie ci instalowali system

 

no nie wiem sroki , ale nie spotkałem się z przypadkiem żeby tak system procka zjadał tutaj ci nie pomoge najlepiej idż tam gdzie ci system instalowali oni pewnie bedą wiedzięć

Link to post
Share on other sites

Właśnie chciałem formata zrobić, ale coś mnie podkusiło i przeszukałem fora i problem rozwiązany!, ale w życiu bym się nie spodziewał. Czytałem dzisiaj fora cały dzień i polecali robić logi z hijackthis i wrzucać to pomogą, niestety nie jest kompatybilny z Windowsem 64bitowym. A i tak większość problemów dotyczyła Windowsa XP. Byłem załamany. Powód był bardzo ciekawy a mianowicie trzeba było wyłączyć pewną rzecz. Jakby ktoś miał w przyszłości to podaje rozwiązanie. Panel sterowania ->Dzwięk,wideo i kontrolery gier -> prawy przycisk myszy na ATI HDMI Audio ->wyłącz ->restart kompa. :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...