Skocz do zawartości

Mysz przewodowa do ~50zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Cacek93,

Recommended Posts

Witam, poszukuję myszki do ok. 50 zł z wysyłką. Oczywiście chcę, żeby była przewodowa. Będzie ona używana przez moją młodszą siostrę, która wykorzystuje lapka do neta, gry w sims 3 (bo 4 wychodzi w 2014...) czy minecraft'a. Więc, poszukuję czegoś, co po prostu będzie w miarę dobre i posłuży przez więcej czasu niż jakaś myszka z choćby jakiegoś media ;D

 

W razie pytań, bo może coś pominąłem, pisać od razu :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez TeNieznany
Link to post
Share on other sites

Może uda Ci się dostać A4tech X7 F4 na allegro w dobrym stanie i po okazyjnej cenie, a jak nie, to na ceneo jest za 55zł.

Sam posiadam tę myszkę i mogę śmiało napisać o niej, że jest solidnie wykonana i ma w swojej cenie całkiem dobre parametry. Jedynym jej minusem, to starte elementy po dłuższym użytkowaniu (tak dokładnie, to powłoka gumy i ten pasek przed przyciskami).

Link to post
Share on other sites

A jakieś inne propozycje?

 

Chcę po prostu wiedzieć, co jest do wyboru w tym segmencie cenowym i co się czym różni ;D


@up jej pełna nazwa to: A4TECH XGame V-Track F4?

 

Jednak niestety jest trochę droga, bo z wysyłką wyjdzie jakieś 65 zł, chyba, że jeszcze ktoś poprze kolegę, ze warto :)

Edytowane przez TeNieznany
Link to post
Share on other sites

Zobaczyłem, jak to wszystko wygląda i do wyboru mam A4tech X7 F4 lub Zalman ZM-M200 (300 wyglądem na pewno nie przypadnie mojej siostrze ;D).

 

Mógłbym nawet trochę dołożyć do tej A4tech X7 F4, ale ona nie ma optyki, lecz laser i z czego co wiem, działa on średnio. Dlatego nie jestem pewien, co do kupna tej myszki...

Link to post
Share on other sites

 

 

Mógłbym narywet trochę dołożyć do tej A4tech X7 F4, ale ona nie ma optyki, lecz laser i z czego co wiem, działa on średnio.

Także nad czym się zastanawiasz? Chociaż z drugiej strony wątpię, aby siostra zdołała zauważyć jego niedoskonałości, szczególnie w Simsach i MC.

Poza tym X7 F4 może być za duży dla siostry (bez podtekstów :P).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W sumie to jest jeszcze Natec.

Modele G33 / G55 / G77 mają avago avago 5050, ten sam co w zalmanie ZM-M200.

Nie są to za dobre optyki, do niskich czułości raczej się nie nadają, ale nic lepszego nie dostaniesz.

 

Możesz także poszukać, bądź zaryzykować z modelami XL 760H / XL 750BH. Można je dostać z A9500, ale są trudno dostępne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...