Skocz do zawartości

Telefon Z Androidem [1300zł]


Recommended Posts

Witam, więc mam zamiar kupić telefon z androidem do 1300zł zastanawiam się nad S3? chciałem wersje białą 16GB, ale koleżanki mówiły, że bardziej dziewczeńskie są białe, więc zastanawiam się nad Czarną S3 16GB, są jacyś konkurenci? i jak jest z tym s5?, ponieważ ma wyjść już w styczniu, więc ceny powinny spaść?

Link to post
Share on other sites

S3 w tej cenie jest trochę złym wyborem. Są lepsze smartphony(chyba, że bardzo Ci zależy to bierz wersję LTE)

W cenie 1300 zł masz xperie Z, Swifta G, Nexusa 4.

Xperia Z ma wyświetlacz Full HD z tym , że niestety ma kiepską czerń. 

Nexus 4 , ma średni aparat, nie ma max 16 gb pamięci(nie ma możliwości rozszerzenia ).

LG swift G ma wersje 16 i 32 gb (nie ma możliwości rozszerzenia ), lecz lepszy aparat od nexusa 4.

Wszystkie wymienione smartphony mają takie same procesory, te same układy graficzne i tyle samo ramu. Teraz już tylko kwestia gustu i czego Ci potrzeba :)

Ps: Żaden z tych smartphonów nie ma możliwości wymiany bateri.

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał LG Optimus'a G - znacznie wydajniejszy, lepiej wykonany i spasowany, lepszy wyświetlacz niż SGS3. Ma on 32 GB pamięci, dobry aparat i w miarę lekką nakładkę.

 

Drugą opcją jest LG Nexus 4 - nieco uboższa wersja Optimus'a G, lecz jest tańszy i ma natychmiastowe aktualizacje.

Link to post
Share on other sites

Każdy z telefonów, które mi podaliście przekracza mój budżet 1300zł tylko lg swift g sie zmiescil, a ja nei chce uzywanych telefonow.

A, więc gdyby ktoś znalazł za 1300 Xperie Z to biore, ale na razie s3 górą.

Edytowane przez array
Link to post
Share on other sites

Skąd ty wytrzasnąłeś, że Optimus (Swift) G jest słabszy niż S3? On jest właśnie znacznie wydajniejszy, a nówki chodzą poniżej 1400 zł.

LOL pomyliły mi się telefony sorry, http://www.ceneo.pl/Telefony_komorkowe;szukaj-lg+optimus+g?gclid=CJPRkt25zrsCFZPItAodWBIA4g który z nich to ten prawdziwy, który mi polecacie?.

A ta aukcja na allegro z Xperia z za 1259 to prawdziwa?, bo zastanawiają mnie teraz 3 telefony

S3 

Xperia Z 

I ten Optimus

optimus i xperia maja 2gb ramu, więc jakoś bardziej mi przypadają.

refersh

Edytowane przez array
Link to post
Share on other sites

Chodzi mi (nam) o LG Optimus (Swift) G E975.

 

Gdybym ja miał wybierać między tym LG Optimusem G i Sony Xperią Z to bym wybrał Lg - lepszy wyświetlacz, rozdzielczość HD i 32 GB pamięci wbudowanej mi wystarcza.

On jest najtaniej za 1370. Nie nie moge nadciągnać już budżetu, serio nie ma nic za 1300zł z 2gb ramu ? ;/

Jutro będę w staszoiwe po przeglądam sklepy może tam znajde za 1300, ale wątpię. ? jakies propozycje

Link to post
Share on other sites

 

 

nie chce też zamawiać na allegro, bo będą podróby.
Najpewniejszym (pod tym względem) źródłem  są osoby prywatne sprzedające telefony pochodzące od operatorów. Ale wystarczy omijać telefony sprowadzane z zagranicy (można je poznać po dużych kosztach wysyłki, długim czasie realizacji, gwarancji 12m)
Link to post
Share on other sites

Ta firma dzisiaj jest, jutro może jej nie być i wtedy z gwarancją możesz mieć problemy. Poszukaj lepiej oferty od osoby prywatnej, która wzięła telefon od operatora.

Telefon od operatora? to nie ma wtedy sim locka? http://allegro.pl/listing/listing.php?description=0&string=samsung+galaxy+s3+lte&requestCategory=127374&requestDepartment=category-127374 tutaj jest tego pelno? moglby mi ktos pomoc znalezc ta lte do 1300 ? taka nie podrobe? prosilbym, sorry, ze truje du*e, ale sie nie znam na telefonach a 1300zl nie chodzi o tak sobie zebym mogl sie pomylic i kupic podrobke.

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s-iii-i9305-lte-nowy-blue-tomtel-i3804744348.html

niech Ci podeśle skany dowodu zakupu i gwarancji. W pozostałych większość wystawia fakturę fat-marża, która nie jest uwzględniana przy ewentualnej naprawie, czyli krótko mówiąc jest nieważna. 

Telefony od operatora obecnie rzadko kiedy mają simlocka i jak już to tylko z Orange - chociaż mam Lumię z Orange, a korzystam z innej sieci, czyli simlocka nie miała od nowości.

Może ktoś już kupował s3 lte od któregoś ze sprzedawców i Ci doradzi, gdzie warto kupić. Jeśli nie, to sprawdź papiery tego sprzedawcy co Tobie podesłałem link.

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s-iii-i9305-lte-nowy-blue-tomtel-i3804744348.html

niech Ci podeśle skany dowodu zakupu i gwarancji. W pozostałych większość wystawia fakturę fat-marża, która nie jest uwzględniana przy ewentualnej naprawie, czyli krótko mówiąc jest nieważna. 

Telefony od operatora obecnie rzadko kiedy mają simlocka i jak już to tylko z Orange - chociaż mam Lumię z Orange, a korzystam z innej sieci, czyli simlocka nie miała od nowości.

Może ktoś już kupował s3 lte od któregoś ze sprzedawców i Ci doradzi, gdzie warto kupić. Jeśli nie, to sprawdź papiery tego sprzedawcy co Tobie podesłałem link.

Czym są te telefony od operatora? zwykle po prostu idiziesz kupujesz i masz? jak tak to ja sam tak moge zrobić jeżeli będzie lte za 1300zł to nie ma problemu moge zajść do playa i kupić ? czy to coś zmienia też, że jest operator?

Link to post
Share on other sites

Czasem są brandowane, czyli mają np. zmienione logo lub wgrane kilka dodatkowych apek. Często ludzie biorą telefony na abonament i je później sprzedają, nie zdziwił bym się gdyby w salonie powiedzieli ci jakieś 3tys za tą "estrójkę"

Link to post
Share on other sites

Czasem są brandowane, czyli mają np. zmienione logo lub wgrane kilka dodatkowych apek. Często ludzie biorą telefony na abonament i je później sprzedają, nie zdziwił bym się gdyby w salonie powiedzieli ci jakieś 3tys za tą "estrójkę"

Ale ja nie chce uzywanego telefonu...

czytałem na necie, że  są 2 wersje LTE jedna 2gb ram i 2rdzenie proc i 2 4rdzenie i 2gb ram

A ta aukcja? http://allegro.pl/samsung-i9305-galaxy-s3-lte-czarny-black-i3824890764.html ? pisze, ze wszedzie mozna zrealizowac gwarancje.

Edytowane przez array
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...