Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka.

Przymierzam się do zakupu telefonu, konkretnie do HTC ONE S.

Mam dylemat bo nie wiem jaka wersje kupic, s3 (Z560e) czy s4 (z520e). Teoretyczna różnicę między nimi znam ale nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości.

Na allegro jest między nimi 200 zł różnicy (s3: 650 - s4: 850), czy warto dołożyć te 2 stówki?

Telefon chce mieć na 2-3 lata (może dłużej). Nie używam go do gier. Zależy mi jednak na dobrej jakości zdjęć, oraz zeby bateria wytrzymywała co najmniej 1 dzień przy normalnym użytkowaniu.

Poza tym telefon ma służyć do rozmów, sms, internetu, słuchania muzyki, powinien mieć dobry głośnik (nie do zapuszczania muzy w autobusie a żeby słyszeć jak ktoś dzwoni... mam zwyczaj nie noszenia ze sobą telefonu kiedy jestem w domu), cenię też sobie wygląd :P (dlatego wybor padł na HOS)

Jestem jednak otwarty na inne propozycje :)

 

Wykluczam Windows Phone.

Link to post
Share on other sites

Kurde, czytam, czytam i już myślę - Lumia 720 będzie idealna, a tu ostatnia linijka. Ahhhh.

 

Co do HTC One S - lepsza jest wersja z S4, ponieważ ten procesor jest następcą S3 (najprościej mówiąc).

 

Prawdę mówiąc nie wiem jaki smartfon na Androidzie ci polecić, ta Lumia 720 byłaby idealnym wyborem dla ciebie. Przemyśl jeszcze raz czy WP8 jest koniecznie wykluczony. Jeżeli chodzi o kafelki to też się o nie obawiałem, ale teraz wydają mi się one znacznie wygodniejsze niż pulpit w Androidzie.

Link to post
Share on other sites

Android dlatego bo jednak potrzebuje pare aplikacji np. yanosik, czego na wp8 zakladam ze nie ma.
Zresztą bawilem sie już z WP i naprawde nie spodobal mi sie.
Roznice miedzy tymi dwoma ONE S znam, jednak nie wiem jak to wyglada w praktyce. Jak bateria trzyma, i czy slabsza wersja poradzi sobie z moimi potrzebami.
Myslalem nad galaxy core ale u niego chyba jeszcze gorzej z wydajnoscia, nie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...