Skocz do zawartości

By Dodo


Recommended Posts

Co do kupowania przez Ciebie pod wpływem impulsów to jakoś średnio to widzę. Choć faktycznie koledzy Cię zaimpulsowali :)

Effendi360 kupił Corsaira H100i za chwilkę kupiłeś to samo.

Biafra 1987 kupił budę Phanteksa, za chwilkę Ty ją kupiłeś.

 

Na dziś wieje pustką. Cóż forumowa moda swoje robi. ;)

Powodzenia w składaniu LC.

 

 

Sorka, ale nie widzę tu nic dziwnego w tym, że ktoś  kupi to samo bo mu się podoba. I co wszyscy inni powinni obejść się smakiem   :?:  :?:  Jacekgothic kupił corsara air i ja też kupiłem kilka dni później bo mi się spodobał tzn może powinienem go oddać albo sprzedać hmm dziwny tok rozumowania. Po to jest forum aby każdy mógł podpatrzeć to i owo i wyciągnąć dla siebie z tego to co lubi najbardziej i się tym cieszyć czyż nie  :P  :P  Jak ludzie kierowali by się tylko takim tokiem rozumowania to po co produkować więcej niż jedną rzecz z danego produktu, przecież jak moja Mamusia kupi lokówkę to jej koleżanka też kupi  -  o jej MASAKRA BĘDZIE, DWIE TAKIE SAME LOKÓWKI  :rotfl:  :rotfl:

 

Wracając do tematu Piękna obudowa i ja tam jestem zadowolony z tego że udało Ci się ją kupić Dodo. Liczę na dwa fajne projekty, jeden u Biafry, drugi u Ciebie

p.s A jak nie będzie LC to go po prostu nie będzie, nie każdy musi robić coś tylko pod publikę ;)  

 

Pozdro  :!:

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość usuniety_pimal
Nick to widocznie rozwinięcie Piotr Malkontent.

no dokładnie, zgadzam się z Tobą -czuję piętno swojego nazwiska, kontrola jakości jest na wysokim poziomie  :!:

Edytowane przez PiotrMalko
Link to post
Share on other sites

http://s12.postimg.org/xo6n1d2r1/Bez_tytu_u.jpg

Dziwię się że moderacja jeszcze nie przywykła %-)


@Panie Piotrku

Forum z definicji było jest i będzie miejscem wyrażania własnych opinii. Niestety tutaj niektórym się wydaje, że ich zdanie jest jedyne i niepodważalne.

Link to post
Share on other sites

Piękna rzecz. To mi się w tej obudowie podoba- mimo tego że daje możliwości instalacji ogromnego LC te osłony powodują że nie wieje z niej pustką nawet przy AC lub kompakcie. Z moją pętelką w 900D nadal szalałoby echo. O tym zestawie nawet nie wspomnę. A tutaj- jest pięknie.

 

(no i widzę ładny stolik)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

KOŃCZYĆ TE DYRDYMAŁY O D* MARYNI, SEKSIE I CZYMKOLWIEK

 

Nie znam zbyt wielu osób, które nie lubią rozmów o seksie, a takiej, która, bądź co bądź publicznie, krzyczałaby na innych, żeby o seksie już nie gadali, to nie poznałem w całym swoim życiu.

 

Jeśli chodzi o budę - myślę, że moje niebieskie wstawki będą do niej pasować równie dobrze jak czerwień u Dodo :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość usuniety_pimal

to trzeba przyznać że te kompy (jakie na tym forum zobaczyłem) z chłodzeniem wodnym pięknie się prezentują

P.S. zdjęcia też są robione nienagannie

Edytowane przez PiotrMalko
Link to post
Share on other sites

 

 

Bardzo mi się podoba że zasilacza nie widać

 

Jak sprawię sobie PSU w rodzaju SeaSonic P760 to będzie mi trochę przykro, że siedzi zamknięty gdzieś z tyłu :P

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Zapisze tą budę do Listy zakupów na przyszły rok, ale najpierw wymiana platformy

 

A w ogóle można gdzieś ją kupić w Polsce?I jaka jest cena?

Angela ma za 1039zł. Nie wiem czy inne sklepy oferują,ale cena będzie podobna

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...