Skocz do zawartości

By Dodo


Recommended Posts

Swojego kompa mam pod biurkiem, więc nawet nie muszę na niego patrzeć. Nawet mam nawyk i na ślepo mogę powiedzieć, gdzie jest włącznik. ;)

 

Jak będę miał czas, żeby się za niego zabrać, to chętnie wystawię na zewnątrz, ale ciężko znaleźć coś bardzo małego, co nie byłoby Bitfenixem Prodigy (ładna to budka była kilka miechów temu, ja chcę czegoś oryginalniejszego) i albo biorę SS, albo Korsarza. Obie mi się podobają, ale SrebrnaSkała jest dużo mniejsza, ale za to ładnego (dużego) coolera nie zmieścisz. Chociaż ja i tak mam H20...

 

Koniec OT, to temat dodo.

Link to post
Share on other sites

 

 

Xigmatek Aquila

 

Ładna. 

 

 

 

 

to temat dodo.

 

Bez przesady, jak chcecie coś powiedzieć - mówcie. 

 

 

 

 

Tak na prawdę liczyłem na jakaś rade, pomysł co mogę zrobić a dostałem prawie 3 strony lamentu 

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc bez ingerowania w konstrukcje budy nie da się chyba nic tutaj dodać, może zmiana wentyli na takie z czerwonymi śmigłami? Albo sam je przemaluj, bo lipa jak się chociaż trochę nie ubrudzisz przy moddingu.

 

Fajnie byłoby zrobić jakąś listewkę handmade, żeby zakryć wentyle, ale to już takie małe szczegóły. 

 

Pomyśl może nad jakimś zakryciem akrylem tej ściany z koszykami HDD i tam, gdzie masz wentyle. Ja bym to zrobił tak, że takie cuś pociąć na kawałki i wykorzystać. Nie wiem jak to by wyglądało na żywca, ale na pewno ładniej niż goła blacha. ;) Do tego czerwone wstawki porobić. Minusem byłaby niestety wentylacja, ale skoro na tych koszykach nie ma żadnych wentylatorów, to co Ci szkodzi...

 

Mógłbyś wrzucić aktualne foto całej budy Tzn. odkrytego boku jak to teraz wygląda?

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Generalnie mniej więcej tak to widzę:

http://s4.ifotos.pl/img/Enthoo-Pr_nqaqsax.jpg

 

BIGIM to nie jestem, ale tak poglądowo.

 

Nie wiem czy dobrałem dobre proporcje mobo, ale tak mniej więcej były otwory montażowe.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Jak zrobisz mi zdjęcia tego wszystkiego, to mogę wkleić... Ale nie wiem, czy włożona praca przełoży się na efekt. ;) Dyski za akrylem.

 

Nowaj, ale żeś szybki, nie zdążyłem edytować. :o

Akryl w sumie jest bardzo ładny, moim zdaniem dużo lepiej prezentuje się od jakichś coverów z folią carbonową, bardzo elegancki.

 

http://digishots.pl/media/catalog/product/cache/1/image/850x850/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/p/o/podkladka-akrylowa-czarna_04_.jpg

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Akryl bardzo ładnie łapie kurz i się rysuje. W tym jest w sumie najlepszy :)

Ja bym boku nie ruszał w ogóle. Buda wygląda elegancko taka jaka jest a jeżeli już taki cover to albo z anodyzowanego alu albo akryl + dobra folia 3m pod kolor budy

Edytowane przez natsu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

folia przeźroczysta i po kłopocie. Akryl jest w tym ciekawy, że powierzchnia ma jednolity kolor i odbija przedmioty tworząc bardzo fajny efekt.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

 

 

Obudowy z meshowym frontem zawsze lepiej wypadają przy AC od obudów z frontem litym.

 

Tu dochodzi kwestia poprawionego przepływu od spodu obudowy (zaleta wywalenia zasiłki do drugiej przegrody) i większej ilości powietrza wewnątrz obudowy. CMka mimo sporych rozmiarów jest relatywnie ciasna w środku.

 

 

 

Biafra 1987 kupił budę Phanteksa, za chwilkę Ty ją kupiłeś.

Za chwile kupi ją jeszcze kilka osób ;) Taki już ze mnie trendsetter :wariat: Trudno się dziwić że ludzie czekają na to żeby dostać informacje o sprzęcie z pierwszej ręki.

 

A co do LC Dodo to jestem dziwnie spokojny :->

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Trudno się dziwić że ludzie czekają na to żeby dostać informacje o sprzęcie z pierwszej ręki.

 

Masz rację, też czekałem na info od Ciebie, teraz czekam na resztę gratów i trzeba będzie zamawiać :D

 

 

 

A co do LC Dodo to jestem dziwnie spokojny :->

 

:menda:

Link to post
Share on other sites
Gość usuniety_pimal
Pogadanek nie miałeś czy seksu, skoro sam dochodziłeś? 

nie rozumie dlaczego to nie zostało sklasyfikowane jako "spam i nabijanie postów"

nie mam nic do gościa ale może bądźmy jednakowo traktowani  :co:

 

Kiedyś nadejdzie ten dzień i poczujesz, że jesteś gotów na LC

u mnie nadszedł ten dzień i jestem gotowy/pewien że nigdy nie założę LC (wiem że teraz się narażam obu moderatorom)

to po pierwsze nigdy nie będzie pasywne

po drugie poco komu tak wydajne chłodzenie do generacji procesorów które źle oddają ciepło na poziomie IHS

mam w planach totalnie pasywny bezszelestny sprzęt, niskoprądowy

Edytowane przez PiotrMalko
Link to post
Share on other sites

Nie przypominam sobie żeby w kwestii LC była mowa o Twoich planach. Poza tym luźniejsze podejście do tematu w tematach założonych przez użytkowników jest całkiem normalne (w działach 'modding' i 'worklog' żeby była jasność). Jeśli to nie przeszkadza twórcy tematu to co za problem? 

Edytowane przez natsu
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...