Skocz do zawartości

By Dodo


Recommended Posts

Gość DANNY__79

Plan już jest ale...

 

 

 

http://www.demotywery.pl/uploads/2011_05/15/11115_22_500_Jak-Celnie-Srac-Na-Ludzi-....jpg

 

 

To i od czasu, do czasu zobaczę co się tu ze sprzętem dzieje :)

Miłego modowania :)

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

A wiec wygląda to tak

 

http://farm3.staticflickr.com/2859/11544944484_9395938dda.jpg

 

 

Co do kupowania przez Ciebie pod wpływem impulsów to jakoś średnio to widzę. Choć faktycznie koledzy Cię zaimpulsowali :)

Effendi360 kupił Corsaira H100i za chwilkę kupiłeś to samo.

Biafra 1987 kupił budę Phanteksa, za chwilkę Ty ją kupiłeś.

 

Na dziś wieje pustką. Cóż forumowa moda swoje robi. ;)

Powodzenia w składaniu LC.

Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

1. Nie cytuj zdjęć 

2. Na prawdę sadzisz ze w godzinę po publikacji tematu Effa poleciałem po H100i.... hmmm a może miałem go już wcześniej.,... ?

3. Skoro ma Biafra to ja już nie mogę ?

 

 

 

 

Równie dobrze mogę napisać ze parę milionów osób kupiło komputer a później Ty poleciałeś do sklepu i również sobie kupiłeś, zrób mi przysługę i tu nie zaglądaj bo trochę pajacujesz.  

Link to post
Share on other sites

 

 

Ah i jeszcze jedno, nie podoba Ci się styl prowadzenia tematu, fakt ze nie mam LC czy planu:

1. Ja nic o LC nie wspominałem.

2. Grzecznie zasugerowałem, a ty na mnie klniesz.

Nie fajnie...

Link to post
Share on other sites

Widzę stała ekipa speców od narzekania musiała przyjść i nawet w święta dostąpić do psucia humoru człowiekowi który kupił sobie sprzęt i chce się nim cieszyć. Eksperci od wszystkiego, łącznie z przewidywaniem ludzkich potrzeb, zachcianek, optymalnych wyborów i wpływu czynników koleżeńskich na zakup danego produktu. Zabić to mało.

Zakładam podsłuch, bo fajny temat. Ciekawe co tam Dodo jeszcze wymyśli ;)

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

CM zapewniał jednak lepszy airflow.

 

No nie..

 

 

 

że obudowę kupuje się do sprzętu i potrzeb

 

Rownie dobrze mozna napisać ze kawaler nie powinien mieć 5 osobowego auta kombi bo i po co .... Przecież pozostałe siedzenia nie będą zajete... 

 

 

 

 

Corsair 540 spisałby się lepiej

 

Obudzę się za tydzień z pomysłem wodowania i co wtedy ? 

Link to post
Share on other sites

No nie..

 

Rownie dobrze mozna napisać ze kawaler nie powinien mieć 5 osobowego auta kombi bo i po co .... Przecież pozostałe siedzenia nie będą zajete... 

 

Obudzę się za tydzień z pomysłem wodowania i co wtedy ? 

Ad 1 - A sprawdziłeś to przy stałej temperaturze otoczenia? Obudowy z meshowym frontem zawsze lepiej wypadają przy AC od obudów z frontem litym. No chyba, że pomiar wykonałeś przy otwartej obudowie, ale to również zaburza wynik.

 

Ad 2 i Ad 3 - Myślenie "przyszłościowe" jest jak najbardziej w porządku. Sęk w tym, że prostym układem typu CPU+GPU+2 chłodnice tej obudowy również nie zapełnisz. Ostatnio w modach widać taki trend, że im bardziej "naćkane" tym fajniej. Ale to tylko "trend".

 

350D

http://raven-lee.com/images/rainnh2o/corsair350_015.jpg

 

Ja się nie wypowiedziałem "hejtersko" na zasadzie - /głupio robisz, podpatrzyłeś et cetra/. Po prostu wyraziłem swoją opinię.

Link to post
Share on other sites

 

 

taki trend

 

Rozumiem ale MI (a PC jest mój) tak się nie podoba. 

 

 

 

A sprawdziłeś to przy stałej temperaturze otoczenia?

 

Tak.

 

 

 

otwartej obudowie

 

Żartujesz sobie? 


 

 

swoją opinię.

 

Nie mam z tym problemu  

Link to post
Share on other sites

Xor a co ja mam powiedzieć? :rotfl: Płyta mini atx przy big tower. 

Widziałem już ITX w Switch 810 %-)

A tak na deser...

http://img.hexus.net/v2/graphics_cards/nvidia/evga/GTX780CF/Temp.png

Nie mam pojęcia jak Ty tą kartę obciążałeś %-) Bo w każdym teście (a tam się leci na bench table) i podczas grania 780 Classified zawsze utrzymuje się między 75-80C.

Link to post
Share on other sites

A mi się tam podoba i ważne że ma to się podobać użytkownikowi a w tym przypadku jest to Dodo. I nikt nie może powiedzieć czy Dodo w pewnym momencie nie pomyśli o LC. Kupujemy pod konfiguracje która może ulec zmianie a nie jak ktoś napisał, że to w tej chwili jest przerost formy nad treścią. Dodo zazdroszczę zielonej stajni, ja niestety muszę chwilowo zapomnieć o rozbudowie nieoczekiwane wydatki. Co następne w planach? ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak opleciesz tak samo, to kto zauważy? :D

 

 

Btw. Nie rozumiem tej fali niezadowolenia. Się podoba właścicielowi, to bardzo dobrze. Może i tam nas*ać, ważne że Autor jest zadowolony. 

 

Zresztą mnie też się podoba, tego LC wszędzie na pęczki jest, a tutaj przynajmniej ciekawie - AC w Big Tower. :))

Mógłbyś zapoczątkować nowy trend na chłodzenie powietrzem, ciężej być w tym oryginalnym, niż w podłączaniu paru węży i zalaniu wodą. ;)

 

Obserwuję oczywiście i życzę coraz to lepszych pomysłów!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dodo, enermax też taki chętny do wysyłania kabli?

@Jubno, ale ładne AC to dalej jedynie jakieś 5% projektów.

 

Jak dla mnie LC się strasznie przejadło i na chwilę obecną jakbym miał większą budę, to brałbym się za powietrze. Nawet jakbym miał w to wwalić tyle, co na LC, żeby osiągnąć świetny efekt. Zresztą za niedługo zamawiam chyba Corsaira 540, to może będę coś działać. :))

Edytowane przez iDaft
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...