Skocz do zawartości

Netia dla gracza. Wszelkie pytania


Recommended Posts

Mam radiowke która doprowadza mnie do szału. Na konsoli nie da się normalnie grać. Czy Netia kablem telekomunikacyjnym są rade? Mam jeszcze pytanie : Mam kabel w domu od telefonu stacjonarnego ale usługa na telefon została wyłączona bo nie opłaciło mi się utrzymywać tel skoro go nie używałem bo smartphone zdominowały system. Jak bym chciał mieć neta z neti to musze dzwonić do telekomunikacji by włączyć czy nie?

Link to post
Share on other sites

Od TelNet ( lokalny dostawca). Wkurza mnie to że raz prawie rok dziś a świetnie a potem nagle przez 2 miesiące albo nawet więcej jest masakra i oni mówią ze u nich wszystko ok jak ja sprawdzam w cmd to co 20 sekund pisze upłynął limit połączenia. Jak tu grać. Myślalem ze gdy powiększe z 1mb na 4 to nie będzie problemu a tu co pół roku cały czas ten problem. Potem nagle sam przemija ( niby)

Link to post
Share on other sites

Internet z netii dla gracza jest najlepszym wyborem na obecną chwilę w tym kraju.

Najniższe pingi, zerowe utraty pakietów i praktyczny brak awarii. Korzystam od 3-4 lat po przetestowaniu w Łodzi ośmiu innych dostawców.

 

Puszczenie sygnału po kablach tp może zająć do 2tyg(przesyłanie dokumentów pomiędzy tymi dwoma firmami) ,a prędkość jaką otrzymasz jest uzależniona od odległości Twojego domu od najbliższej centralki.Do 500m jest to 20mb ,a np do 2km 10mb. Oczywiście płacisz tylko za to co mogą Ci w takim wypadku zaoferować.

 

Co do telefonu jedne za co będziesz musiał płacić to 9zł za podtrzymanie linii.

Edytowane przez Mizuro
Link to post
Share on other sites

Czyli do ceny za internet mam wliczyć 9 zł? Mnie zastanawia to czy będę musiał chodzić do telekomunikacji o włączenie dostępu bo teraz jak nie używam tel to abonamentu nie płacę by jest wyłączone. Jak by Netia się tym zajęła było by najlepiej. Ile taki net zakładają? Czy to ten kabel od telefonu podlaczaja do routera? Te 9 zł to płatne razem z internetem czy do TP?

 

Edytowane przez whitehussar
Link to post
Share on other sites

Pierw potrzebujesz udać się do tp w celu podpisania umowy na podtrzymanie lini dla neti. Następnie z tą właśnie umową idziesz do neti i podpisujesz kolejną na internet. Cała procedura natomiast zajmie do 2 tygodni. Pracownicy neti załatwią całą resztę.

 

Kabel od telefonu podłączasz do rutera ADSL2+ lub modemu ADSL2+ .

 

To 9zł płacisz tp. Za internet płacisz neti.

Edytowane przez Mizuro
Link to post
Share on other sites
Pierw potrzebujesz udać się do tp w celu podpisania umowy na podtrzymanie lini dla neti. Następnie z tą właśnie umową idziesz do neti i podpisujesz kolejną na internet. Cała procedura natomiast zajmie do 2 tygodni. Pracownicy neti załatwią całą resztę.

 

Kabel od telefonu podłączasz do rutera ADSL2+ lub modemu ADSL2+ .

 

To 9zł płacisz tp. Za internet płacisz neti.

 

Za tą umowę podtrzymująca się coś płaci? A ten dokument mam wysłać do neti, bo w okolicy nie ma ich siedziby?

 

Edytowane przez whitehussar
Link to post
Share on other sites

Po podpisaniu umowy na podtrzymanie lini będziesz płacił to właśnie 9zł abonamentu.

Jeśli nie masz w pobliżu siedziby wystarczy ,że wypełnisz formularz kontaktowy na ich stronie internetowej. Oddzwonią do Ciebie, powiesz o co chodzi i przyślą kuriera po kopie tej umowy razem z gotową do podpisu umową na internet.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...