Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood. Co o niej myślicie?


Recommended Posts

Gra jest fajna i ciekawy multi i optymalizacja poprawiona a te przycinki są spowodowane tym,że procek musi być silny by obliczyć momenty gdzie jest duża liczba ludności a w tych momentach to najlepsze Quady wykręcone na 3.7-4ghz wymiękają :hahaha: ale przy tym OC niby poniżej 40fps nie spada,cza sprawdzić dalsze lokacje:)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj przeszedlem Assasina musze powiedziec ze jest bardzo krotki i bardzo latwy ale za to bardzo fajny i oprawa graficzna Wg mnie jak na taka gre jest na dosc wysokim poziomie. Usprawnienia broni itd sa super wzywanie kilku wlasnych Assasynow podczas walki tez jest super sprawa daje ocene 10/10 xD Polecam

Link to post
Share on other sites

te przycinki są spowodowane tym,że procek musi być silny by obliczyć momenty gdzie jest duża liczba ludności

 

tja... szkoda tylko że one występują też na filmikach bądź w podziemiach na początku gry gdzie nic się praktycznie nie dzieje; uważasz że mój i5 760 @3.8GHz, na którym pociskam Crysisa 2 w ustawieniach hardcore w 1080p i przy największej zadymie mam min 35-40 fps, jest za słaby do ACB ???

Link to post
Share on other sites

te przycinki są spowodowane tym,że procek musi być silny by obliczyć momenty gdzie jest duża liczba ludności

 

tja... szkoda tylko że one występują też na filmikach bądź w podziemiach na początku gry gdzie nic się praktycznie nie dzieje; uważasz że mój i5 760 @3.8GHz, na którym pociskam Crysisa 2 w ustawieniach hardcore w 1080p i przy największej zadymie mam min 35-40 fps, jest za słaby do ACB ???

Tak jest słaby jak również mój który jest na 4ghz bo optymalizacja gry jest niby ok i wszystko hula pięknie dopóki nie pojawisz się w lokacji gdzie jest dużo ludzi i walczysz z żołnierzami to w takich sytuacjach już odczujesz brak płynności.Bo crysis też mi na maxiora wymiata no chyba,że zostało coś spartaczone odnośnie tego przypadku ACB, jak miało miejsce podobne do BlackOps i dwujajawców.

 

tja... szkoda tylko że one występują też na filmikach bądź w podziemiach na początku gry gdzie nic się praktycznie nie dzieje

U mnie brak takich zjawisk ;);)
Link to post
Share on other sites

Ostatnio grając w Brotherhooda, natknąłem się na epickiego buga, :) zresztą sami zobaczcie.

 

Czyli dalej tego nie naprawili. Gdzieś pod koniec listopada skończyłem Brotherhooda, i miałem dokładnie to samo. Do tego dochodzili strażnicy, którzy byli pochłonięci przez dachy budynków (widoczna była sama głowa, ewentualnie tułów ;) ).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanko odnośnie Deszczu Strzał - jak to ustrojstwo dokładnie działa i kiedy można go użyć?

Tzn. zamiast wzywać assassynów do likwidacji grupki strażników wolałbym ich "ustrzelić".

Link to post
Share on other sites

Doszedłem do tego 5 minut po napisaniu posta :]

 

Ale pojawił się inny problem (chyba jakiś bug) - ekwipuję Ezio w Miecz Altaira i następnie używam tajnego przejścia by udać się, powiedzmy do Rosa in Fiore.

W ekranie ładowania, w którym widzimy Ezio stojącego w "pustce" Animusa Miecz Altaira znika i jest zastąpiony przez uprzednio używany Miecz Kapitański... ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...