Skocz do zawartości

Karta do ok 500zl


Recommended Posts

Witam wszystkich posiadam już dość stary komputer i jestem raczej niedzielnym graczem ale człowiek nieraz by sobie coś pograł i niekoniecznie w najniższych ustawieniach  jak żona zbyt mocno denerwuję

i myślę nad wymianą karty graficznej powiedzmy do 500,600zł

Mój komp

 

Proc Quad 6600 3,4Ghz
Ram 4 Gb Ram

Gfx 8800 Gts 320mb

Hd 120 gb ssd,500 gb Wd  Black

zasilacz 500watt Chiftec

Win 7 Pro x64

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Procesor będzie ograniczał karty graficzne w tym przedziale ceny, lecz poprawe w grach na pewno będzie widać. Zaproponuje Radeona 7790, który jest wydajny i nie obciąża tak procesora jak GeForce i jest w bardzo przystepnej cenie 420zł

Link to post
Share on other sites

Nie polecam dawać radonów do tego proca bo nie ma zbyt mocnego rdzenia a Nvidia z 4 rdzeniami lepiej się dogada.

Radeony leprze do 2 rdzeni a GeForce do 4 i więcej.

http://pclab.pl/art55238.html


Moim zdaniem GTX650TI BOOST jest idealna do tego Q6600@3.4Ghz i 1020X1080 (nie napisałeś w jakiej rozdzielczości grasz).

Możesz też polować na GTX660 ale to już trochę za dużo na twojego proca.

Link to post
Share on other sites

Q6600@3.4Ghz to niezła grzałka i taki GTX 650TI BOOST też ciągnie koło 134W ale ten Chiftec (nie wiem co to za model) powinien dać radę skoro GTS 8800 działał a on też oszczędny nie jest.


Ja bym zasilacza nie ruszał.

Link to post
Share on other sites

Kup sobie takiego 650ti boost od MSI

http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-gtx-650-ti-oc-2gb-ddr5-192-bit-hdmi-dvi-dp-n650ti-2gd5-oc-be-571331/

co prawda jest jeszcze 40 złotych tańszy Palit, ale ma on 1GB pamięci mniej oraz rok krótszą gwarancję (MSI 3 lata, Palit 2) co moim zdaniem w obecnych czasach coraz słabszej jakości sprzętu elektronicznego jest bardzo ważnych argumentem przemawiającym za MSI zamiast Palita.

Link to post
Share on other sites

Witam kartę już mam dali mi w sklepie rabat na gtx 660 nie mieli niestety 650 ti boost karta spisuję się bardzo dobrze jestem aż zaskoczony że na moim staruszku tak dobrze chodzi  jeszcze dobrze nie testowałem jej jak na razie  na jednej grze sniper elite v2 i wszystko ustawiłem na ultra rozdzielczość full hd i grało się bardzo dobrze zobacze jak będzie na innych grach

 

Jeszcze raz dzięki za rady

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...