Skocz do zawartości

Słuchawki + karta dźwiękowa


Recommended Posts

Witam mam zamiar zakupić słuchawki do gier i do muzyki (zależy mi na dobrym bassie) w cenie 130 - 170zł + mikrofon Zalman ZM-MIC1 i kartę dźwiękową do MAX 200 zł która dobrze to obsłuży. Proszę o pomoc w wyborze. Zastanawiam się nad superlux hd668b + asus xonar dg, a sony mdr xb600 i asus xonar ds.

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Link to post
Share on other sites

Akg k518 dj + Xonar DG, cieplejsze bassowe słuchawki + chłodniejsza karta, która je spokojnie napędzi.

Ewentualnie jeśli gdzieś dorwiesz to  Superlux HD 681 Evo, moim zdaniem lepsza opcja do domu.

Gdybyś chciał inną karte albo, potrzebujesz więcej złączy w karcie to się rozejrzyj za Maya u5. Z każdej wymienionej opcji powinieneś być zadowolony.

Edytowane przez Darczez
Link to post
Share on other sites
Witaj! Mam 'zaszczyt' uzytkować Superluxy HD-660 i Xonara DG i powiem Ci że wywaliłem ponad 300zł w błoto

nic tylko pogratulować świetnego słuchu :)

superlux hd668b + asus xonar dg, a sony mdr xb600 i asus xonar ds.

Jeśli szukasz szczegółowości, przestrzenności, to 668B.Jeśli basu, ciepełka- XB600.

 

ew. Superlux HD330 i Xonar DX ,ale to nieco ponad budżet...

Link to post
Share on other sites

Mówię Ci, Superluxy HD 681 Evo + Xonar DG i będziesz zadowolony, ciemne słuchawki z dużą ilością basu+lekko rozjaśniająca karta dźwiękowa. Co do jasnych, przestrzennych słuchawek to zauważyłem, że najbardziej doceniają je audiofile i osoby z wyostrzonym słuchem na najmniejsze aspekty nagrania, a większość osób przyjemniej odbiera ciepły dźwięk dobrze wypełniony basem. Jestem pewien, że biorąc taki zestaw zawiedziesz się, np. Ostatnio dałem znajomemu posłuchać Grado SR 60i(słuchawki otwarte za ok. 400 zł) i stwierdził, że jego sony mają przynajmniej konkretny bas, "nie to co tu".

Dlaczego 681 Evo a nie k518dj ? Superluxy są półotwarte, mniej Ci się uszy zgrzeją, mają duże możliwości modyfikacji, dodatkowy dłuższy kabel w zestawie(są odpinane) i nie cisną w głowę, a i jeszcze bym zapomniał - welurowe pady dodatkowo. Dźwiękowo, też + w strone S'luxów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...