Skocz do zawartości

Buda z Windowsem ok 2500 zł


Recommended Posts

Witam serdecznie, co sądzicie o tym zestawie?

1 x PowerColor Radeon HD5770 512MB DDR5 /128bit/ DVI/HDMI

1 x Thermaltake V3 okno (b/z)

1 x AMD Athlon II X3 435 /2.9GHz, 1.5MB, 95W, BOX, AM3/

1 x Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3

1 x Samsung SH-S223C SATA (black)

1 x Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit

1 x GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9

1 x Corsair 400W [CMPSU-400CXEU]

1 x Asus M4A785TD-V EVO /AMD 785G, DDR3/

2583zł

 

I mam pytanko czy ten zasilacz 400W wystarczy?

Czy może jakąś tańszą płytę główna, która pozwoli na odblokowywanie rdzenia, bo ta kosztuje 379 zł :P

Link to post
Share on other sites

Zestaw całkiem niezły aczkolwiek zmieniłbym obudowę na coś porządniejszego np Apertech Venator (150zł) i jeśli chcesz zaoszczędzić na płycie to MSI 785G-E53 (300zł) ale nawet na tanim ASRocku M3A770DE za 210zł odblokujesz i solidnie podkręcisz procka :P

Link to post
Share on other sites

Tzn zależy mi aby w obudowie było dobry przepływ powietrza. A tej obudowy co podał Igoruss kupić nie mogę, bo w esc.pl nie ma jej, a oni będą mi składać mój sprzęcik więc wszystko biorę od nich :/

Póki co skłaniam się w stronę tego Gladiusa.

Odpiszcie mi proszę jeszcze na temat płyty głównej :) Bo niestety na temat Asus M4A785TD-V EVO znalazłem na innym 4um, że problemy z nim mają, nawet tutaj ktoś o tym wspominał więc trochę się obawiam, dlatego szukam coś na zastępstwo.

Link to post
Share on other sites

Jeśli możesz dołożyć trochę do pbudowy to polecam CM haf 922 http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=23338. Bardzo przewiewna buda, ładna i wg. :)

 

Pewnie w innych sklepach patrząc po ceneo znalazło by się ją taniej, a kompa możesz sam złożyć. Uwierz mi, to czysta frajda jeśli sam składasz zestaw od podstaw. Wiem co mówię.

 

http://www.ceneo.pl/2490673

Link to post
Share on other sites

Jak Ci sie podobaja, to wez albo anteca 300, albo 200. Obie maja grube blachy, po 2 wentyle, sa bardzo solidne. Antec 200 ma nawet stacje dokujaca na dyski SATA.

Jak chcesz troche wiecej bajerow, to gladius, ale on ma ciensza blache, chociaz i tak nic nie drga.

Tego gigabyte luxo odradzam, nie jest zbyt solidny wg mnie.

Jeszcze z dosc tanich obudow, jest antec vsk-2000, obejrzyj i zobacz czy Ci sie podoba. Ostatnio mialem okazje sie z nia zapoznac i szczerze polecam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...