Skocz do zawartości

Tania i dobra kurtka narciarska


Recommended Posts

Cześć. Powoli zbliża się zima i chciałbym kupić sobie kurtkę narciarską. Zależy mi na tym aby miała jakąś wodoszczelność i ochronę przed wiatrem. Im więcej wewnętrznych kieszeni tym lepiej. Oczywiście musi być śniegołap w pasie i jak to możliwe w rękawach. Kurtka będzie służyć zwyczajnie do chodzenia w zimie jak będzie zła pogoda. Słyszałem, że 4f są spoko kurtki, ale nie podobają mi się trochę z wyglądu. Jest coś innego dobrego i taniego? :)

Link to post
Share on other sites

Generalnie ja wychodzę z założenia, że gdy kupuje się coś, co ma posłużyć nam przez dłuższy czas to warto do tego dopłacić. No chyba, że chcesz być hiper ekstra modny i mieć lans na stoku, to będziesz musiał ze 3 razy w sezonie zmieniać kombinezon :D

Co do kurtki z linku: weź taką która Ci się podoba, w cenie ~300 zł wszystkie 4f mają podobną przepuszczalność oraz udogodnienia.

Link to post
Share on other sites
  • 4 lata później...

Dużo taniej niż w sklepach jest na stronie www.limango-outlet.pl/meskie-kurtki-narciarskie-i-snowboardowe. Nie wiem dlaczego mają takie niskie te ceny, bo jak przyszła przesyłka to okazało się, że towar jest pełnowartościowy, a nawet w lepszym stanie niż kurtki w galeriach na wyprzedażach. Mój chłopak sobie wybrał taki model killtec-kurtka-narciarska-pari-w-kolorze i jest super. Wygląda tak samo fajnie jak na zdjęciach i też dobrze się układa. Nigdzie taniej nie znalazłem więc to była chyba dobra przecena. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie będziesz w tej kurtce jeździć na stoku, to w zasadzie nie potrzebujesz kurtki narciarskiej, tyko zwykłą zimówkę. Ciężko znaleźć przyzwoitą kurtkę na stok do 300 zł. Rok temu kupiłem marki 4F (nie pamiętam modelu, wojskowa zieleń z czarnym pasem z tyłu na dole) i na stoku spokojnie dała radę, ale kosztowała niecałe 400 (to i tak dolna średnia półka jak na kurtki typowo narciarskie).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...