Skocz do zawartości

koledzy na szybko tel do 800-900zł


Recommended Posts

Jeżeli wyrwiesz w tej cenie Lumię 920 to warto ją wziąć - dobry ekran, świetna jakość wykonania, bardzo płynny system, dobra jakość wykonania i rewelacyjny aparat.

 

Z Androida to bym celował w Nexus'a 4, cena podobna do Lumii 920, a jest jednym z płynniejszych smartfonów z Androidem. Świetny stosunek jakości/osiągów do ceny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sam mam lumie i polecam, ale sam musisz określić co bardziej ci odpowiada. Parę zalet lumii: bdb aparat, plynny system, trochę ciezki(dla mnie to zaleta) świetny dźwięk, swietne wykonanie, gry dzialaja plynnie, nie ma aż tak malo apek. Teraz czas na wady jedna z nich jest bateria wytrzymuje moze nie koniecznie 1 dzien ale to zależy jak kto użytkuje wiecej wad jak na razie nie zauwazylem. Ja moja lumie za 850 nowke zaplombowana kupilem wiec spokojnie zmieścisz sie w tej kwocie, ale najlepiej jak przejdziesz sie do jakiegoś salonu i zobaczysz co i jak.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Używam l920 do neta codziennie, jedyne do czego bym się przyczepił podczas to nagrzewanie się i zużycie baterii podczas przeglądania - internet działa tak jak powinien. Propo jakości :moja lumia ne łapie rys a mam ją od roku a z HTC ONE żony logo starło się po dwóch miesiącach - wogóle jakiś delikatny w cholerę jest

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie będę się tutaj kłócił bo nie mam i nie miałem androida, ale to co reprezentuje lumia jest naprawde w porządku wszystko działa bardzo szybko, jeżeli jest jakaś różnica to może  1s ? bo więcej na pewno nie, a do jakiego telefonu ją porównujesz za 2000zł ?

Kiedy ona kosztuje 900zł ?

Link to post
Share on other sites

WP przeglądarki nie dorównują androidowym i nie ma szans, że tak samo działa net.

Co Ty człowieku za brednie wypisujesz?! Widziałeś kiedyś WP "na żywo", a nie na youtube? Z resztą na youtube widać jak sprawniej działa WP niż Android. Dlaczego świadomy użytkownik Androida nie korzysta z wbudowanej przeglądarki? Bo to syf. W WP IE działa super i nie potrzeba innych przeglądarek - ewentualnie jeśli ktoś chce mieć bardziej więcej możliwości w konfiguracji/dostosowaniu pod siebie do zainstaluje coś innego. Ale to co Ty napisałeś w tym poście, jest totalną bzdurą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widziałem WP na żywo. Moja szefowa go ma. W wielu testach i opiniach o tym czytałem. Co do yt to chyba troche się kompromitujecie. To WY zamieszczacie filmiki z yt, nie ja. Dla mnie to gó**o, bo każdy może nakręcić to co chce. Co za problem jeden telefon połączyć z inną siecią? Co za problem włączyć jednemu telefonowi zamulające aplikacje w tle i nawet nie będziesz o tym wiedział. Brawo za kierowanie się yt.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

WP przeglądarki nie dorównują androidowym
Napisałeś, że wszystkie przeglądarki są lepsze od tych z WP co jest bzdurą. Porównanie konkretnych modeli bym zaakceptował. 

 

Brawo za kierowanie się yt.
Pierwszy lepszy film potwierdza, że piszesz głupoty. Nie mówię, że np G2 nie otwiera szybciej stron. 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...