Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze telefonu


Recommended Posts

Witam, jakiś temu zamoczył mi się telefon Samsung Galaxy Trend no i niedługo padnie już mi kompletnie, bo już się zaczął nawet sam wyłączać. Potrzebuję pomocy dotyczącej wyboru nowego telefonu. Przedział cenowy myślę,że do 600zł. Trend mi się mega podobał, wszystko mi w nim odpowiadało, więc myślę czy nie kupić drugi raz tego samego :). Ale no może macie jakieś inne propozycje telefonów? :). Zależy mi, aby miał aparat z lampką najlepiej co najmniej 5mpx, przekątna ekranu około 3,6-4 cale. Proszę o porady i propozycje, a także o podzielenie się może własnym doświadczeniem z telefonami :).

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Do 600zł kupisz Lumię 620, a jeśli dołożysz z 50zł, to dostaniesz 625. Wykonane dużo lepiej niż dostępne w tej cenie telefony na Androidzie + znacznie płynniej działające. Do 800zł-900zł nie znajdziesz płynniej działającego telefonu z Androidem niż wspomniane Lumie - nawet Lumia 520 (kosztuje 400-450zł) będzie działała sprawniej.

Link to post
Share on other sites

Lumia będzie dobrym wyborem, ale to sam musisz określić co bardziej Ci odpowiada.
Od 2 tygodni posiadam Lumię 920, na prawdę świetny smartphone.
Wszystko na najwyższym poziomie, a wykonanie jest B.dobre


Jak dobrze poszukasz kupisz nawet lumię 720 :

http://allegro.pl/nokia-lumia-720-super-stan-szybka-wysylka-i3810626523.html
http://allegro.pl/nokia-lumia-720-igla-komplet-gwarancja-bez-sim-i3791115809.html

Link to post
Share on other sites

Pierwsza oferta nie posiada informacji na temat dowodu zakupu - jesli posiada tylko fakturę vat-marża - omiń tą aukcję.

 

Druga natomiast jest śmieszna - paragon wystawiony przez firmę "Royal Fish Spa" ;) --- taki paragon przypięty do karty gwarancyjnej.

 

Poszukaj czegoś od osoby prywatnej z dowodem zakupu (paragon z salonu, bądź faktura) + karta gwarancyjna (albo oryginalna - ważna z paragonem, albo karta drukowana przez salon - ważna z fakturą o danym numerze).

 

720-stka będzie lepszym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...