Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam Tt black element i mi się z niej bardzo dobrze korzysta. Też używam fingertripa. Jest szybka i dokładna. W testach też dobrze wypada i jest śliczna oraz jest stosunkowo tania. Nie wiem jak masz dużą rękę, ale ja ma średnio-małą i jest na styk. Co do minusów to słabe podparcie  dla kciuka i ciężko obsługuje się przyciski właśnie nim( te po lewej stronie). 

Edytowane przez untited898
Link to post
Share on other sites

Mam i moge polecic Zowie EVO EC2 black.

Swietny sensor optyczny - pozbawiony akceleracji, predykcji, interpolacji.

Duze swietne slizgacze - myszka chodzi na kazdej podkladce bezoporowo.

Nie potrzebuje zadnych sterownikow - wiec nie obciaza dodatkowo PC, no i dzieki temu jest kompatybilna z wszystkimi OSami np poza winda - ubuntu czy teraz steamOS.

Profilowana pod prawa reke.

Jedna z najlepszych obecnie myszek do shooterow.

 

Tutaj sensowna recka:

http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/myszki/zowie-ec2-evo/

Edytowane przez sadys
Link to post
Share on other sites

 

 

która myszka Steelseries Sensei czy logitech g700/g500, będzie wygodniejsza przy fingertip grip?

Sensei będzie z tej trójki najlepszy. G500/700 będą za duże.

 

Musisz także pamiętać, że laserowe myszki przy DPI powyżej 2000 na szmacianej podkładce nie jest dobrym pomysłem, kursor może drżeć / pływać.

Link to post
Share on other sites

polecilem szmaciaka bo budżet niski, najchętniej poleciłbym mu do roccata podkładkę roccata alumic(btw fajny byłby taki duet z myszką ) bo kolega gra w różne gry przez co podkładka byłaby uniwersalna ale to już inny przedział cenowy

Edytowane przez vitucky
Link to post
Share on other sites
to już inny przedział cenow

300zł to nie jest mało dlatego takie pół środki przy tym budżecie to nieporozumienie.

Zamiast Kone może wziąć savu / saphira, myszy idealnae pod finger i nie będzie musiał zmieniać podkładki.

Link to post
Share on other sites

 

 

A  co do podkładki, mam 500mp, czy mam zmieniać na 200mp?

To jest dokładnie ten sam materiał, różnią się tylko rozmiarem.

 

 

 

Mam jeszcze pytanie czy lepiej brać roccata kone pure, czy ss sensei?

Podobne myszki, ten sam sensor, podobna waga i kształt.

Kone ma oparcie na kciuka, najlepiej jakbyś przymierzył i wybrał na tej podstawie.

 

Pamiętaj tylko o tym co pisałem o wysokim DPI na szmaciakach. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...