Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

Zadanie domowe na święta : poszkukać starych fotek i ewentualnie, jak komuś się uchowały, gadżetów.

 

Poważni z nas ludzie, więc chyba każdy dysponuje skanerem ;)

Link to post
Share on other sites

ja jestem poważny...

22186452nd8.jpg


z kolegami z klasy:

Photo%2028.06.jpg


w pracy:

pomoc.jpg


Nowaj, szukając fot do tematu znalazłem zdjęcie naszego stolika pod TV. Jeszcze z kawalerskich czasów.

To, że mieszkałem sam widać po po płytach stojących na ziemi...

pict00059wj.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dopisuje sie :-) - rocznik 78 to dobry rocznik.

@worm

Moja mama tez programowala takie karty jak Twoj tata, a pozniej zgrywali to w Olsztynie w ZETO na takie kolorowe tasmy perforowane ktore byly idealne na dekorowanie sal na imprezy :-).

To byly czasy Spektrum ZX w klubie osiedlowym i codziennie rano zapisy zeby wracajac ze szkoly wbic sie na 30 minut grania. A potem amiga i commodore64 to byl wypas i po koleji 486, pentium 90MHz, amd 400, DURON 800 i magiczna granica 1GHz przekroczona athlonem 1700+ palomino

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Trochę się nas zebrało, co, nie ukrywam, bardzo mnie cieszy :) Pora na ustalenie, kto potrzebuje już opieki geriatrycznej, a komu póki co wystarczy :

 

http://balkonik.pl/photos/r108-balkonik-balkon-dla-starszych-chodzik-jezdzik-2706122111.jpg

 

Nagrody nie są przewidziane.

 

Kopiujemy listę i w odpowiednim miejscu wstawiamy siebie :

 

 

Nowaj 1983.06.19

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Stażem może nie dorównuję większości tutaj, ale rocznik 81.

Pierwsza konsola to Nintendo (później były Pegasusy). Nieco później Commodore 64. Najpierw kaseciak, później stacja dysków 5,25. :D

Do dziś pamiętam trzaskanie u kumpla na Amidze w MK oraz w MK2. Żonglowanie dyskietkami - to był sport. :P

 

Edit:

rap_r 1981.10.30

Nowaj 1983.06.19

Edytowane przez rap_r
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Nowaj

 

Taki wózio na zakupy w sam raz , nie oszukujmy się kondycja już nie taka jak kiedyś , a reklamóweczki ze sklepu do samochodu trzeba jakoś przetransportowac.

 

 

rap_r 1981.10.30

Nowaj 1983.06.19

Muchas 1978.01.01

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...