Skocz do zawartości

Kącik emeryta i rencisty ;) 30+ only.


Recommended Posts

Żona kiedyś ostro pojechała po moim aucie, że niekomfortowe, twarde, mało się mieści. Ja jej mówię że jak będę mieć 80 lat to możemy kupić SUV. A tak w ogóle to ludzie kiedyś całą rodziną jeździli kaszlakiem do Bułgarii albo Rumunii.
Gdy byłem mały, jeździliśmy w góry cinquecento, ponad 700km w jedną stronę. O dziwo nie pamiętam by te auto w ogóle się psuło (było nowe).

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, leto87 napisał:

tak w ogóle to ludzie kiedyś całą rodziną jeździli kaszlakiem do Bułgarii albo Rumunii.

Znajomy mojego ojca ponoć pojechał na urlop kaszlakiem z przyczepą kempingową... A to przecież miało 3 konie mechaniczne na krzyż!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 29.05.2022 o 09:56, Player1 napisał:

Znajomy mojego ojca ponoć pojechał na urlop kaszlakiem z przyczepą kempingową... A to przecież miało 3 konie mechaniczne na krzyż!

https://pl.wikipedia.org/wiki/Niewiadów_N126  - #trzyczepka :menda:

Tak BTW, przypomniała mi się historia, jak jeden typ z moich rodzinnych stron przerobił starą Warszawę wstawiając do niej silnik z Ursusa C330 czy tam C360. Po co? A no po to, że na ON nie trzeba było mieć kartek i mógł sobie jeździć jak chciał. Pół Polski tym "wynalazkiem" zjechał i za granicę też jeździł, podobno nawet Austrię raz odwiedził. Polak potrafi 8-)
 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Tak mi się przypomniało bo mijałem dziś lokal w Warszawie w którym kiedyś była kafejka internetowa. Pierdylion lat temu w tym miejscu cisnelismy po lanie ze znajomymi w AvP, UT i Q3. Ktoś jeszcze pamięta te zacne czasy? :P

  • Lubię to 6
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, ALF napisał:

Tak mi się przypomniało bo mijałem dziś lokal w Warszawie w którym kiedyś była kafejka internetowa. Pierdylion lat temu w tym miejscu cisnelismy po lanie ze znajomymi w AvP, UT i Q3. Ktoś jeszcze pamięta te zacne czasy? :P

 

95% moich aktualnych znajomych to ludzie, z którymi grałem w Q3 i UT 20-25 lat temu, wcześniej w Q2 i Duke Nukem 3D

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...