Skocz do zawartości

Futuremark Peacekeeper - the browser benchmark


Recommended Posts

Witam

będzie bardzo fajne porównanie przeglądarek, teraz dowiemy się, która naprawdę jest szybsza.

Raczej śmiesznie, moja IE7 dostała 345 pt. Firefoxa nie zakładam z przekory. Szkoda że nikt nie uwzględnił "Flock-a", to dość ciekawa przeglądarka i mocno społeczna.

 

Link to post
Share on other sites

Moje wyimaginowane wyniki benchmarków oprogramowania:

 

Gry:

Crysis: 378

Farcry: 1264

Quake: 11045

Saper: 100000000000

 

Edytory tekstu:

OpenOffice: 782

MS Office 2007: 923

Notatnik: 100000000000

 

Podsumowanie:

Z testów wydajności oprogramowania jakie wymyśliłem wynika że najbardziej wydajne jest darmowe oprogramowanie Microsoftu.

 

Proszę zgłaszać własne wyniki z interesujących was kategorii :)

 

Dobranoc :D

 

Atak na poważnie to ktoś bardzo chce zdetronizować IE (i bardzo dobrze bo to zła przeglądarka jest- każdy kto projektuje strony internetowe dokładnie wam to wytłumaczy) ale dobierają się też przy okazji do firefox'a (google?) a te benchmarki to potężna broń, bo na hasło wydajność/szybkość wszyscy się rzucają na hura a jak starałem się udowodnić moim żartem, to benchmark oprogramowania jest bez sensu. Ktoś zaraz powie że optymalizacja, sprawność, szybkość... itd. to ja mu odpowiadam, że niech napisze recenzję Peacekeepera w notatniku a jak chce więcej funkcji to office 97 mu wystarczy, gwarantuję że będzie chodził z prędkością światła :)

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie zgadzam sie z przedmówca totalny bezsens porównywać tak różne przegladarki jak OPERA i IE lub SAFARI. Zbyt dużo w tym benchmarku zalezy od procesora który nie wiadomo po co jest obciazony liczeniem fizyki na stronie(test z kulkami) :)

a tu fajny przykład jak oszukac przegladarke :D

http://img26.imageshack.us/img26/3721/xxxprf.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

A tak przy okazji badania wydajności przeglądarek spytam o coś znacznie ważniejszego :cry:.

Jak wam "chodzi" nowy wygląd forum.

U mnie na FF 3.0.10 z dość dużą ilością dodatków (przede wszystkim AdBlock Plus, Flashblock, NoScript, FireGesture) obciążenie procesora przy otwieraniu skacze do 50% (cały rdzeń) na kilka sekund. Być może jest to związane z uruchomionym F@H GPU2 (core 1.19 project 5752), który jest znany z powodowania tzw. pulpit lag'a, ale wolę spytać u źródła.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...