Skocz do zawartości

Kupno monitora-pomoc


Recommended Posts

Witam chciałbym kupić monitor w miare rozsądną cene ,nie podam wam jej ponieważ nie wiem ,ile taki monitor może kosztować ,poprostu się nie orientuje ;/ najlepiej ,żeby miał rodziałke 1920X1080 w miare tani i dobry nie chce  przepłacać no i jaka przekątna będzie najlepsza do gier?? Ogólnie ,żeby miał parametry któe bd miłe dla oka w czasie gry. Jesli to potrzebne to zamiaszczam jak bd wyglądał mój komputer :) licze na waszą pomoc i pozdrawiam.  :P

 Intel Core i5-3350P /3.1GHz, 6MB, LGA 1155, BOX/

Gigabyte GA-Z68AP-D3 /intel Z68/

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Zalman Z3 (b/z)

Liteon iHAS122 SATA (black)

EVGA 500W 500B 80+ Bronze

Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit PL SP1

Gainward GeForce GTX 760 Phantom 2GB DDR5 256bit (1137/6200)

Crucial 4GB 1333MHz CL9 Spectek

Link to post
Share on other sites

Proponowalbym spojrzec na LG 23EA63VP, Acer H236HL, Asus VS238V-P(ktore w polsce sa bardzo ciezko dostepne) a jesli z nieco wyzszej(za to oczywiscie lepszej) polki, Dell U2312HM. Roznicy prawdopodobnie nie zauwazysz pomiedzy 'wartosciowymi' monitorami z niszej polki, takze wybierz cos co Ci sie podoba i ma niezle opinie.

 

PS. za 650zl mozna kupic np 4570 od newborn_91, duzo osob od niej kupowalo i bylismy bardzo zadowoleni. 

Edytowane przez aarturh
Link to post
Share on other sites

LG 23EA63VP sam kupiłem ten model i jestem mega zadowolony, w  bf3, borderlands 2 czy nawet w nfs, usilnie szukając nie znalazłem żadnych efektów smużenia. Jedyny minus to że musisz dokupić osobno kabel hdmi do w pudełku jest tylko d-sub.

A który producent dostarcza kable czy to hdmi czy dvi? Taki kabel to wydatek ok 20 zł więc budżetu mocno nie nadszarpnie:-)

Edytowane przez student84
Link to post
Share on other sites

Nie zwracac uwagi na specyfikacje zbyt mocno, bo tam sa wyniki uzyskiwane 'na potrzeby' specyfikacji, sztucznie zawyzane. Liczac performance w prawdziwym zyciu, skup sie na tym co jest polecane i dobrze opiniowane, nie ma czego szukac w szarych strefach. Okolice 600 i ponizej to raczej tylko to co tu zostalo wymienione, ewentualnie jeszcze jakis Asus ale to musialbys szukac opinii o konkretnym modelu bo niektore potrafia byc bardzo kiepskie a niektore bardzo dobre do ceny, chociaz w tych polkach raczej kiepskie. LG przyjal sie bardzo dobrze a rosyjski portal overclockers(bo amerykanskie sie nim nie zajely jeszcze) uznal go za najlepszy monitor budzetowy ze wzgledu m.in. na bardzo dobre czasy i zniwelowane smuzenia jak na IPS. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...