Skocz do zawartości

Szybkie pytania do polecanych obudów


Recommended Posts

Wentylatory mają tak niski pobór energii, że nie wlicza się ich nawet do wymaganej mocy zasilacza. 

 

 

 

myślę 2 miesiace wytrzyma

Ciężko stwierdzić, Zasilacz może strzelić jutro, za tydzień, a może i za 2 lata. Z chinolami jest loteria. 

Link to post
Share on other sites

Podajcie jeszcze link do zasialacza, który pozwoli na małe OC i starczy na jakiś upgrade :)

Myślę, że w tym roku wymienie proc i płytę na coś z i5 ale to na razie małe plany ;P

Pierwsze co to obudowa.

Edytowane przez Vibbom
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Czy w Define R4 z wsadzonym Be Quiet! Dark Rock PRO 3 da się zamontować z boku wentylator 140 mm?

Cooler ma 163 mm wysokości, zostanie tylko 7 mm do obudowy ale czy na bank się zazębia z wentylatorem? :)

Trudno mi ocenić po zdjęciach, może ktoś ma tę kombinację..

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Witam Panowie, mam bardzo budżetową obudowę Cooler Master Elite 330U i nie mogę już słuchać szumu karty graficznej. (wydaje mi się iż jest to najgłośniejszy element). Szukam cichej i w miarę dobrze wentylowanej obudowy. Oglądałem SilentiumPC Gladiusa X80 Pure Black (tego doradzał mi pan z serwisu komp), Bitfinix Ghosta, Fractala Design Define R4. W przyszłości myślę o dołożeniu drugiej karty graficznej jak jedna przestanie dawać radę.  Obecnie temperatury jakie osiąga CPU podkręcony do 4,4 Gh to 72 st (OCCT + Prime 95). a GPU to 75 st (Fumark). więc nie jest źle.

Potrzebuje cichą i zimną budę do formatu ATX w kwocie 400-600 zł    

Link to post
Share on other sites

Z tych,które wymieniłeś najlepsza będzie define r4 :)

Dzięki za szybką odpowiedz , a może jakieś inne typy są warte polecenia, wydaje mi się iż połączyć cisze z wydajnością jest trudno. Czytałem o define że trochę słabo wentyluje, ale jest bardzo cicha. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli chciałbyś coś ładnie wykonanego, cichego to NZXT H440. Niestety obudowa ma średnie właściwości wentylacyjne.

Dzięki za propozycję obudowa wygląda świetnie jest ciekawa, ale ta piwnica na dole ogranicza znacznie cyrkulacje powietrza i w przyszłości druga karta graficzna znacznie podniesie temp. Niemniej jednak dziękuje za zainteresowanie i pomoc. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...