Skocz do zawartości

Szybkie pytania do polecanych obudów


Recommended Posts

Przez T.luka miałem chwile, podczas których już chciałem wyrzucić moje Zefirki przez okno (a wentylatory w tej cenie całkiem niezłe). :/

Jego nachalność często prawie zawsze przynosi odwrotny skutek do zamierzonego.

 

@down

Skoro tak bardzo chcesz. :P

Edytowane przez Tycha
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@up 

Ty cierpisz na coś? Udowodniłem, że gladius m40 ma plastikowe nóżki. Udowodniłem, że szersze przetłoczenia za przeproszeniem gó**o dają... To nie jest wymyślanie jakichś teorii... Twoje wypociny są co najmniej bezsensu, skoro bazujesz na kogoś testach, a nie zrobisz swoich, a masz do tego warunki i sprzęt...

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

@up 

Ty cierpisz na coś? Udowodniłem, że gladius m40 ma plastikowe nóżki. Udowodniłem, że szersze przetłoczenia za przeproszeniem gó**o dają... To nie jest wymyślanie jakichś teorii... Twoje wypociny są co najmniej bezsensu, skoro bazujesz na kogoś testach, a nie zrobisz swoich, a masz do tego warunki i sprzęt...

Udowodnij proszę, że Twoje dziwne teorie i wszelakie negatywne spostrzeżenia pokrywają się opiniami rzetelniejszych osób (w tym kadry redaktorów BMK). 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów i koleżanki (jeżeli występują) z forum.

 

W ubiegłym roku kupiłem zestaw z Allegro... wiem wiem, nie hejtujcie mnie.

Wyglada to tak:

AMD FX-8350

ATI Radeon 7870 2GB

Płyta główna: MSI 760GM-P21

 

No i mój główny problem to jest chłodzenie gdyż w zestawie jest (pewnie najtańsza) obudowa tracer BEZ WENTYLATORÓW (sic!).

Jak już przeczytałem po fakcie FXy mają ogromne zapotrzebowanie na chłodne powietrze. Teraz żałuję, że nie wybrałem i5...

Wymieniłem już chłodzenie na takie:

http://aab.com.pl/pl/p/AAB-Cooling-Super-Silent-P4-PWM-2-x-WENTYLATOR/1655

 

Temperatury troszkę zmalały, jednak w grach takich jak GTA IV czy BeamNG Drive dalej występuje throttling i na parę sekund tracę płynność z gry. Najlepsze jest to, że muszę obniżać jakość grafiki, żeby jak najrzadziej występował owy throttling, mimo, że te gry chodzą na maxymalnych detalach bez czkawki.

 

Po zdjęciu bocznego panelu throttling nie występuje czyli temperatura w normie.

 

I teraz przechodzę do sedna:

Komputer stoi u mnie koło telelwizora i jest na stałe podłączony do niego. Szukam więc obudowy, która nie ma kosmicznego wyglądu i jest bardziej elegancka-stonowana, a jednocześnie chcę wreszcie grać na maxymalnych detalach bez spowolnień. Obudowa praktycznie się nie zużywa, więc jest to jednorazowy zakup, mimo późniejszego upgreadu, jednak maniakiem nie jestem więc mam do wydania 200 zł (ewentualnie troszkę mogę dołożyc).

Podoba mi się Zalman Z3 Plus, do Z9 też byłbym skłonny dołożyc jednak ona już bardziej rzuca się w oczy. Gladiusy jak dla mnie wygladają jak gniazda szerszeni... w sensie za bardzo nudny wygląd. Ja muszę mieć coś co jest przewiewne, ładne (bo w końcu stoi razem z telewizorem), ale bez wodotrysków.

Trochę się rospisałem. Mam nadzieję, że komuś będzie się chciało czytać moje wypociny...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...