Skocz do zawartości

Czy warto doplacac. karta ~350-400zl mam 24h


Recommended Posts

Witam.

Niestety poprzedniej karty się pozbyłem i potrzebuje nowej do użytku domowego, potrzebuje jej do podłączenia 2 monitorów. Program w którym pracuje żre RAM i procka wiec jeśli nie warto nie chce dopłacać do grafiki. Przez dłuższy czas nie będzie używana do grania wiec FPS - nie jest to żaden priorytet. 

Zasilacz spokojnie wszystko pociągnie.

 

Potrzebuje szybkich sugestii i porad wiec od razu przechodzę do rzeczy bo mam 24h na decyzje:

myślałem o tej karcie:

 

http://www.agito.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd-7770-11201-17-20g-1gb-ddr5-pci-e-box-84-668353.html?attr=cena-300+600

czy moze jakaś inna autorska?

 

i czy warto dopłacać mimo przekroczenia budżetu do

 http://www.agito.pl/karta-graficzna-asus-radeon-hd-7790-directcu-ii-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-84-831918.html?attr=cena-300+600

lub giga/alternatywy?

 

 

 

Proszę o szybka pomoc.

Edytowane przez sachel
Link to post
Share on other sites

mirinda, do czego niby ma byc za słaby? Do wyświetlani obrazu na 2 monitorach? Autor napisał, że nie będzie grał (a nawet, to hd7770 spokojnie ogarnia rozdz. fullhd na med/high). 

Do autora, spokojnie możesz brać tańszego hd7770, a jak faktycznie chcesz zaoszczędzić to i hd7730 ci wystarczy

Link to post
Share on other sites

7730 ~300zl 

sapphire-radeon-hd-7770 350zl

mysle ze 7730 to kiepska opcja ;p

 

a 7770 na pewno zawalu nie dostanie od 2 monitorów ;p

 

kwestia tylko czy warto 69zl w agito(darmowa wysyłka) dopłacać do asus-radeon-hd-7790 ew. dla paru fps i trochę większej wydajności? obie wersje box..

przeglądałem testy czytałem i im więcej czytam tym mniej wiem ;/

 

są użytkownicy ww kart? 

ktoś jeszcze coś doda?

Edytowane przez sachel
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem warto by było dorzucić te parę groszy i wziąć tego asusa za 69zł masz nowszą lepszą kartę z lepszym chłodzeniem chyba że planujesz niebawem zmieniać to bierz najtańszą 7770 a jeżeli to zakup na dłuższy okres to wybór jest prosty asus.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...