Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, udało mi się uzbierać fundusze na nowy monitor. Obecnie gram, uczę się, oglądam filmy itp na LG FLATRON W2241S 22 cale. Mój fundusz wynosi ~1500 zł, monitor który sobie już dawno upatrzyłem to http://www.redcoon.pl/B484728-Iiyama-ProLite-G2773HS-GB1_Monitory-TFT?refId=ceneo, dużo o nim czytałem i wywarł na mnie naprawdę duże wrażenie. Chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat. Mam jeszcze również pytanie dotyczące wydajności: Czy odczułbym duży spadek FPS w grach po przesiadce na taki monitor? Mój pc: 7970ghz, 16gb, i5 4570k... Na aktualnym monitorze występują różne przycinki, zakłócenia, paski związane chyba z przejściówką albo małym odświeżaniem. A zapomniałbym, że chciałbym przytwierdzić monitor do ściany za pomocą VESA.

 

 

Z góry dziękuje za wszystkie porady i opinie!


nie 4570 a 3570k  ;)

Link to post
Share on other sites

Znaczy ten montaż ścienny to tak hipotetycznie, bo ściany mam z płyt regipsowych to chyba uchwyt by się na tym nie trzymał. Monitor ma służyć głównie do grania. To jak myślicie, będe zadowolony z niego? Czy może atakować coś innego? Proszę o szybką odpowiedź.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Na wakacje mam zamiar własnie dokupić drugą grafe albo kupic coś jak 7990. Ale na jednej generalnie nie będzie problemów? :P Trochę mi się spieszy z kupnem a nie chce potem żałować. Chciałbym poznać jeszcze Wasze opinie na temat tego monitora.

Edytowane przez Kroju
Link to post
Share on other sites

Nie chce zakładać nowego tematu to napiszę tutaj. Monitor przyszedł 2 dni temu i jestem z niego bardzo zadowolony, jednak mam pytanie czy to normalnie, że jak mam np całe tło czarne to z krawędzi monitora widać taką świecącą poświatę? Nie wiem czy to jest normalne dla takich monitorów czy może jest jakoś uszkodzony? Nie przeszkadza mi to prawie wcale ale chciałbym wiedzieć żeby spokojnie spać :P

 

Aktualnie podłączony jest kabel DVI

Edytowane przez Kroju
Link to post
Share on other sites

nie powinno nic się z tym dziać, nie widziałem tego jeszcze na LED'ach

na CCFL owszem, gdzie przyczyną była miejscowo za wysoka temperatura pracy, spowodowana brakiem zarówno równomiernego rozprowadzenia, jak i odprowadzenia ciepła, częsta przypadłość w tanich konstrukcjach, ale LED'y się nie grzeją, także raczej nie ma zmartwienia

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...