Skocz do zawartości

GTX 280 Kupiłem - Dobrze?


Recommended Posts

Gość DANNY_79

Też jestem posiadaczem gtx, co prawda 285 i jestem zadowolony.

Co prawda trochę przepłaciłeś, gdyż za prawie podobne pieniądze można kupić gtx280 ale nowiutkiego leżaczka magazynowego.

Link to post
Share on other sites

Przepłaciłeś.

Za tą kasę wyrwałem GTX275 z gwarą na 2 lata, raz używany ;]

Ostatnio kupiłem nówkę 5770 1GB za 400zł...teraz muszę sprzedać bo nie cierpię ati.

 

Ten gtx280 spalić? Spalić się może jak jest zapchany kurzem...zresztą i tak nie powinien ale inno3d czy jak im tam to nie jest solidna firma.

 

Tak czy inaczej dużo lepszy wybór niż jakiś radeon.

Link to post
Share on other sites

Kupiliby mi :D Na forum już 3 chętnych było :P ja tylko na allegro ich wyprzedziłem :) Będę zadowolony... oby xd

Raczej nikt by nie kupił tak szybko tym bardziej, że to żadna okazja.

Swoją drogą myślę, że będziesz zadowolony bo nadużywanie "xd" wskazuje na to, że jesteś jeszcze w gimnazjum albo i niżej.

;)

Link to post
Share on other sites

Zapewnij jej dobre warunki pracy, gdyż gtx są ciepłe i prądożerne niestety.

Praktycznie wypada bardzo podobnie jak HD 4890 jeśli chodzi o pobór prądu i temperatury wersji referencyjnych ;)

Link to post
Share on other sites

Kupiliby mi :P Na forum już 3 chętnych było :P ja tylko na allegro ich wyprzedziłem :P Będę zadowolony... oby xd

Raczej nikt by nie kupił tak szybko tym bardziej, że to żadna okazja.

Swoją drogą myślę, że będziesz zadowolony bo nadużywanie "xd" wskazuje na to, że jesteś jeszcze w gimnazjum albo i niżej.

;)

Dziękuję za komplement :) Ale jestem hetero ; )

 

 

A jeżeli emotka "xd" świadczy o wieku użytkownika tego forum to naprawdę fajnie :D)

 

XDXDXDXDXDDXDX

ile mam lat?...

 

Korzystałem z tego

 

http://www.behardware.com/articles/755- ... x-275.html

 

Oraz trochę z youtube i wypadał lepiej + physX przyda się w batmanie np :F

 

Dziękuję za słowa otuchy tudzież ich brak pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Kupiliby mi :P Na forum już 3 chętnych było :P ja tylko na allegro ich wyprzedziłem ;) Będę zadowolony... oby xd

Raczej nikt by nie kupił tak szybko tym bardziej, że to żadna okazja.

Swoją drogą myślę, że będziesz zadowolony bo nadużywanie "xd" wskazuje na to, że jesteś jeszcze w gimnazjum albo i niżej.

;)

Dziękuję za komplement :D Ale jestem hetero ; )

 

 

A jeżeli emotka "xd" świadczy o wieku użytkownika tego forum to naprawdę fajnie :P)

 

XDXDXDXDXDDXDX

ile mam lat?...

 

Korzystałem z tego

 

http://www.behardware.com/articles/755- ... x-275.html

 

Oraz trochę z youtube i wypadał lepiej + physX przyda się w batmanie np :F

 

Dziękuję za słowa otuchy tudzież ich brak pozdrawiam :P

Komplement? Que?

Hetero? Que?

No tak, więcej dowodów gimnazjalizmu nie potrzebujemy :)

 

GTX275 też wspiera PhysX więc? Ba, robi to sprawniej niż 280, vide choćby testy z Cryostasis - Sleep of reason techdemo/ in-game.

Link to post
Share on other sites

Nie jest dużo lepszy od GTX 280, a ja 800zł nie mam.

 

Ps. To była ironia z komplementem chyba nie muszę nikomu tłumaczyć? najwyraźniej trzeba komuś...

Jest dużo lepszy od 280 - "lepszy" to nie tylko wydajność. Jak ukończysz gimnazjum to zrozumiesz :)

Ironia - w bardzo słabym wykonaniu więc jeśli nie chcesz wyjść na głupka lepiej tłumacz to każdemu ;)

A na co ci 800zł? Na GTX275 z 3-letnią gwarą, starczy JAK JUŻ PISAŁEM... 700zł.

Link to post
Share on other sites

E kolego ty się trochę hamuj z tym pisaniem bo chyba nie zapoznałeś się jeszcze z regulaminem :) .Po za tym nie wiesz czy założyciel tematu skończył gimnazjum.Może i ty jeszcze nie skończyłeś gimnazjum.

 

EDIT:Moim zdaniem dość dobry zakup choć nie ukrywam, że GTX280 jest już trochę starawy ;)

Link to post
Share on other sites

E kolego ty się trochę hamuj z tym pisaniem bo chyba nie zapoznałeś się jeszcze z regulaminem :P .Po za tym nie wiesz czy założyciel tematu skończył gimnazjum.Może i ty jeszcze nie skończyłeś gimnazjum.

 

EDIT:Moim zdaniem dość dobry zakup choć nie ukrywam, że GTX280 jest już trochę starawy :D

No ba, ja to już nawet studia ukończyłem.

Idąc twoim zatrważająco niskim poziomem - może ty nie skończyłeś jeszcze podstawówki, co chłopcze?

;)

I nie, nie będziesz mi pisał co mam robić, sam się hamuj aahaha :)

Link to post
Share on other sites

Radzę wam przestać obrzucać się bezpodstawnymi zarzutami i innymi epitetami ;)

 

 

Tak prywatnie - tego typu tematy są bez sensu, trzeba je zakładać PRZED kupnem, bo po kupnie to już nie ma żadnego znaczenia.

Link to post
Share on other sites

Za 630zł moge Ci sprzedać EVGA GTX260 SSC z gwarancją.

Karta jest wydajniejsza od GTX280, wiem bo dokładnie przetestowałem obie karty.

GTX260 jest chłodniejszy od GTX280. No i różnica w firmach.. EVGA a Inno3D

 

 

edit: o sorry.. karta właśnie została sprzedana

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...