Skocz do zawartości

Jakie urządzenie wielofunkcyjne polecanie ?


Recommended Posts

Witajcie, piszę do Was z prośbą o doradzenie. Potrzebuje urządzenia wielofunkcyjnego taniego i bezawaryjnego. Dużo wyczytałem o Brotherze a dokładniej o DCP-J315W. Niektórzy piszą o HP i Canonie. A w tym temacie jestem niestety zielony. Oczekuję skanera w miare dobrego ( chodzi by zeszyt zeskanować itp, czyli jakość nie musi być idealna) . A drukarka ma drukować czarny kolor - to na czarno ( gdzieś czytałem, że drukuje na szaro z zamiennikami). No i oczywiście bezawaryjna i tania w eksploatacji. Tak by tusze były po te 5-10zł ( zamienniki) ale nie takie że głowica zaschnie. Mogę na zakup przeznaczyć ok. 350zł . Trzeba dołożyć to dołożę, ale z uzasadnieniem . No i fajnie by było, jakbym mógł przez wifi/bt wysłać plik do drukarki. Bardzo proszę o fachową pomoc. Najlepiej podać model, wyjaśnić czemu ten i ile mniej więcej kosztują tusze. Z góry dzięki!

Link to post
Share on other sites

Jak jak już wielokrotnie pisałem z polecam każdemu HP 3525. Mam jej poprzedniczkę InkAdvantage k209a - sprzęt, że tak powiem dla mnie idealny. Z kolei tego 3525 poleciłem już kilku osobom i także bardzo sobie chwalą. Przy czym...ja nie patrzę pod kątem ceny zamienników czy oryginalnych tuszy. Tu kosztują ok 35-37 zł, ale moim zdaniem są wydajne. Poza tym dla mnie liczy się to, czy sprzet jest wydajny i czy jest trwały, a o tych drukarkach mogę powiedzieć, że są.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, ja mam podobny dylemat -

tzn. chciałabym kupić urządzenie wielofunkcyjne za max. 400 zł.

Będzie trochę drukowania i kopiowania (studentka, plus potrzeby małego domowego biura), sporadyczne skanowanie i drukowanie zdjęć. Najważniejsza potrzeba: tanie w użyciu, bo poprzednia drukarka wyczerpała mój limit cenowy(tusz i naprawy) na najbliższe kilka lat. I żeby było dostępne od ręki w sklepach w Trójmieście - bo każdy model, który mi "podpasuje" jest albo w ogóle niedostępny albo wycofany ze sprzedaży albo niedostępny w moim regionie. A że chciałabym je nabyć najpóźniej w ten weekend potrzebuję aktualnych opinii z tego miesiąca i urządzenia dostępnego na miejscu, ale jednocześnie sprawdzonego, polecanego. Może macie jakieś propozycje? Skłaniam się do zakupu Brother, ewentualnie Canon. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi :-)


Witam, ja mam podobny dylemat -

tzn. chciałabym kupić urządzenie wielofunkcyjne za max. 400 zł.

Będzie trochę drukowania i kopiowania (studentka, plus potrzeby małego domowego biura), sporadyczne skanowanie i drukowanie zdjęć. Najważniejsza potrzeba: tanie w użyciu, bo poprzednia drukarka wyczerpała mój limit cenowy(tusz i naprawy) na najbliższe kilka lat. I żeby było dostępne od ręki w sklepach w Trójmieście - bo każdy model, który mi "podpasuje" jest albo w ogóle niedostępny albo wycofany ze sprzedaży albo niedostępny w moim regionie. A że chciałabym je nabyć najpóźniej w ten weekend potrzebuję aktualnych opinii z tego miesiąca i urządzenia dostępnego na miejscu, ale jednocześnie sprawdzonego, polecanego. Może macie jakieś propozycje? Skłaniam się do zakupu Brother, ewentualnie Canon. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi :-)

Zapomniałam dodać: z tych dostępnych od ręki wczoraj oglądałam 2 modele: Brother-J132W i CanonPixma MG5550 może któreś z tych urządzeń macie?polecacie? lub chociaż wiecie jak się sprawdzają w użyciu(finanse, jakość, łatwość użycia itd)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...