Skocz do zawartości

AMD do miningu, a NVidia do normalnego użytku - równocześnie


Recommended Posts

Poznałem już kilka opinii. Pomoc techniczna NVidii mówi, że AMD + NVidia w jednym kompie równocześnie jest czymś niemożliwym. Z drugiej strony jedna osoba mi mówiła, że miała 7970 do kopania i 680gtx do grania i nie było problemów. Jedna osoba z tego forum normalnie kopie na AMD, a normalnie siedzi na integrze intela. Inny zaś jak próbował na W8.1, to mówił, że mix z NVidii i AMD był bardzo niestabilny.

 

I tutaj zwracam się do was, jeśli próbowaliście takich mixów, to jakie były tego skutki i kiedy to było? Jak się wam udało (jeśli się udało) osiągnąć stabilność?

 

Oto instrukcja, jaką dostałem od użytkownika na forum polmine:

 

 

Ja bym zrobił tak:

Najpierw zainstalował do kompa kartę AMD zainstalował stery (nie wydaje mi sie żeby była to z rodziny r7 albo r9) najlepiej 13.9 i MSI afterburner
Ustawił ją w cgminerze i MSI Afterburner żeby jak najlepiej kopała (metoda prób i błędów)

Potem zacznie się ciekawie:

Jeśli wszystko działa (potestuj z kilka godzin) podłącz nVidie i zainstaluj stery jak gdyby nigdy nic. Przepnij monitor i zobacz czy działa jedni i drugie.
Może tak być że AMD po resecie pomimo dobrych ustawień może kopał około 50kh/s. Spoko przepnij na chwile monitor do karty AMD i z powrotem do GTX żeby grać.

 

Co o niej myślicie?

Link to post
Share on other sites

Ja bym raczej kupił po taniości jakiś zestaw na 775 albo 1155 z celeronem i postawił na tym koparkę.

 

Autor nie pyta co Ty byś zrobił, tylko prosi o opinie na temat konkretnego rozwiązania. Jeśli nie jesteś w stanie mu pomóc to nie udzielaj się w temacie. Nowaj

Edytowane przez Nowaj
Spam.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...